Myslíme na rodiče a rozšiřujeme dětský sortiment

Dětský klub Rohlíček

Doprava zdarma ve všední dny mezi 10. a 15. hodinou a až 5 % z ceny nákupu zpět (2 % pro každého, další 3 % při odložené platbě přes Twisto). To jsou hlavní výhody dětského klubu Rohlíček. K tomu si přidejte pohodlný nákup online z domova, žádné tahání těžkých tašek nebo dítě křičící mezi regály a dostanete výpomoc maminkám na mateřské, která je k nezaplacení. Členství v Rohlíčku je přitom zdarma pro všechny těhotné ženy a rodiče dětí do 4 let. Stačí na Rohlíku utratit každý měsíc alespoň 500 Kč v dětské sekci. www.rohlik.cz/roh­licek

Čím dál širší dětský sortiment

  • Z drogerie tu můžete nakoupit balíky oblíbených plenek, čistících ubrousků, dětskou kosmetiku i šetrné prací a čisticí prostředky. A nic z toho nemusíte tahat! Kurýr Rohlíku celý nákup donese až ke dveřím, bez ohledu na to v jakém patře bydlíte.
  • V sortimentu jídla najdou rodiče všechny běžné typy dětských výživ, příkrmů, snacků a pochoutek a k tomu i některé od značek, které běžný supermarket ani nezná.
  • Potěší možnosti vyfiltrovat si potraviny bez palmového oleje na jedno kliknutí.
  • V nabídce jsou i kojenecké potřeby (lžičky, bryndáčky, lahve, teploměry…) a hračky pro nejmenší.
  • A těhotné i kojící maminky tu najdou potřeby i pro sebe.

Dětské speciality, které váš supermarket nejspíš nezná

Znáte značku Babybio? Její výrobky jsou špičkou mezi dětskými výživami – vyrábí se jen z bio surovin, jsou vařené v páře, bez dochucovadel nebo palmového oleje, a jsou tak dobré, že chutnají i dospělým. A co eko plenky? Značka Beaming baby myslí jak na miminka, tak na přírodu a plenky vyrábí ze 65–75 % z biologicky odbouratelných zdrojů. A všichni víme, kolik jich jeden prcek spotřebuje. To už je nějaká pomoc přírodě, ne?

Tak co, umí tohle všechno vás kamenný supermarket?