Prima židle = super posezení

Na co se zaměřit při výběru?

Před samotnou koupí si určete finanční rozpočet i nároky na křeslo či kancelářské židle. Jiné vlastnosti totiž budete požadovat po modelu, na nějž se párkrát do týdne posadíte a samozřejmě naprosto odlišné specifikace bude muset splňovat židle určená do směnného provozu a sloužící pro více zaměstnanců s různými typy postav. Kromě židlí a křesel je dobré vybavit kancelář a jednací místnost také stolem a inovativní kancelářskou technikou. Své uplatnění zde najdou i jednací židle v moderním designu a provedení.

Záleží pak pouze na vás, zda dáte přednost klasice s širokým sedákem, nebudete se bát extravagance nebo zůstanete při zemi a vsadíte na čalouněné židle k počítači levně prodávané třeba na internetu. Levné židle ale rozhodně neznamenají sníženou kvalitu či funkčnost. Se zajímavou slevou dnes pořídíte například kožené varianty s robustní konstrukcí a pětiramenným podstavcem i komfortní židle se síťovanou zádovou opěrkou pro maximální pocit pohodlí během parných dní.

Bez doplňků se neobejdete

Levnější i dražší varianty mohou dříve nebo později vykázat jisté opotřebení, které se projevuje na nejvíce namáhaných částech. Proto v nabídce nechybí praktické doplňky, mezi nimiž najdete područky i kolečka určená pro tvrdé podlahové krytiny a stejně tak měkké koberce. Chcete-li si zajistit zánovní vzhled parket, dřevěné, případně plovoucí podlahy, doporučujeme investovat do podložky pod židli, která neomezuje v pohybu, tiší provoz podvozku a samozřejmě zabraňuje ničení dřeva.