Vyznáváte zdravý životní styl a není vám jedno, jak žijete? Přijďte na zářijový Festival Evolution

Festival Evolution se během dvou dnů promění na jedinečnou hostinu, která nasytí každého vyznavače zdravého životního stylu a zájemce o osobní rozvoj. Návštěvníci, kteří zde zavítají, se mohou těšit na největší přehlídku certifikovaných biopotravin, svou speciální sekci zde nově budou mít raw potraviny, fair trade výrobky i konopné speciality. Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy.

Eko, které šetří nejen přírodu, ale i vaši peněženku

Náš domov je prostředím, kde trávíme značnou část našeho života. Jsme s ním emocionálně spjatí, je to naše soukromí. Většina z nás si ani neuvědomuje, jak velký vliv má domácí prostředí na naše zdraví a pohodu – jak důležitý je zdravý spánek, dostatek světla v bytě a čerstvý vzduch. Na festivalu proto najdete širokou nabídku ekologické drogerie, přírodních materiálů nebo tipy na recyklování nejen odpadu, ale i domácího vybavení, seznámíte se se širokou nabídkou eko pomůcek i „zlepšováků“ pro domácnost, které ušetří nejen vaše zdraví a okolní přírodu, ale i vaši kapsu.

Děti vezměte s sebou

Pokud si nenecháte Festival Evolution ujít, tak s sebou vezměte i děti. Organizátoři totiž pro ně připravili zázemí včetně dětského koutku, relaxační zóny nebo tvořivých dílniček. Na festivalu nebude chybět ani sestava expertů; lékaři, pedagogové a další odborníci se zaměří na aktuální témata od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či rozvoj talentu u dětí. Za zmínku stojí také přednáška Jana Mühlfeita, který předvede ukázku úspěšného programu Odemykání dětského potenciálu.

Posilování pro tělo i mysl

Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution tak budou k vidění ukázky cvičení, která posilují tělo i mysl. Návštěvníci bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si budou moci zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, dechová cvičení, meditační praktiky nebo třeba bollywoodský tanec či tibetské lidové tance.

A protože nestačí mít jen zdravé tělo, ale musíme pečovat i o mysl, nebudou zde chybět koučové, psychologové, terapeuti, pedagogové a odborníci na osobní rozvoj.

Vystavovatelé si pro návštěvníky kromě prodejního sortimentu připravili mnoho ochutnávek, vzorků, testerů a speciální veletržní slevy. Hlavním hudebním hostem podzimního festivalu bude Vojta Dyk s B-Side bandem. To je jen o důvod víc, proč si tento jedinečný festival nenechat ujít. Kompletní festivalovou nabídku a doprovodný program najdete na webu www evolution.cz nebo sledujte www.facebook.com/e­so.bio.eco