Jak zabavit děti

Park Mirakulum: Je nám pět!

Park Mirakulum: Je nám pět!

Zábavný Park Mirakulum, který ve středočeských Milovicích nabízí deset hektarů zábavy, oslaví letos na podzim páté narozeniny. „To, že park funguje už pět let, je pro nás důkazem toho, že jsme se před lety rozhodli správně,“ říká majitel a zakladatel parku Jiří Antoš. celý článek »

Den Bláta v EKOParku Liberec

Den Bláta v EKOParku Liberec

K příležitosti konce školního roku a mezinárodního dne bláta se ve čtvrtek 29. června se chystá velkolepá oslava s názvem Den bláta v EKOParku. Na této akci EKOPark představí nové vodní ekohrátky a obří blátivou kuchyni s restaurací, která je svého druhu pravděpodobně největší v kraji. Celodenním originálním programem chce… celý článek »

Nestihli jste oslavit Den dětí? Napravte to během celého června v Plzni!

Nestihli jste oslavit Den dětí? Napravte to během celého…

V Plzni trvají oslavy Dne dětí mnohem déle než jen jeden jediný den. Po celý červen si děti užijí spoustu zábavy na nejrůznějších akcích, které jsou pro ně připraveny. Velký akční Dětský den začne v sobotu 3. června ve 13:00 ve Škodalandu u Borské přehrady. Připraveny jsou ukázky výcviku policejních psů, sebeobrany… celý článek »

Do soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví se zapojil rekordní počet dětí

Do soutěže Česko se hýbe ve školách plných zdraví se…

Děti se hýbou čím dál méně a roste počet těch, které trpí obezitou. Změnit to chce Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz, který je motivuje k lepšímu životnímu stylu zábavnými sportovními aktivitami. Jednou z nich je populární celorepubliková soutěž týmových skladeb Česko se hýbe ve školách plných zdraví, do které se letos… celý článek »

DinoPark - nová sezóna 2017

DinoPark - nová sezóna 2017

Sezóna 2017 v DinoParku začíná! Jaro je tu v plné síle, příroda se probouzí po zimním spánku a stejně tak i naši dinosauři. Brány do druhohor v každém z pěti DinoParků v České republice jsou již týden otevřeny malým i velkým návštěvníkům! celý článek »

Partneři rubriky Jak zabavit děti