Jaký dárek pod stromečkem potěší vaše holčičky?

Interaktivní plovoucí panenka pro první kontakt s vodou

Panenku s názvem Baby Annabell se učí plavat od Zapf Creation si zamilují všechny malé holčičky od 3 let. Baby Annabel se za pomoci holčičky učí prvnímu kontaktu s vodou a plavání a zároveň je dokonale interaktivní i zábavná. Baby Annabell se chová jako opravdové živé miminko, při kontaktu s vodou začne okolo sebe radostně cákat, hýbat rukama i nohama a roztomile nadšeně žvatlá. Dokáže se také doslova vznášet na vodní hladině, stačí jen aby ji holčička položila na hladinu a jemně rukou podpírala záda.

Baby Annabell je oblečena do slušivých růžových plavek s volánky a fialovou mašličkou na přední části, které jsou doladěny potiskem oveček a bublinek, evokující prostředí vody a koupání. Součástí balení jsou i růžové nafukovací plavací rukávky s ovečkami a fialový ručník s kapucou, rovněž s motivem oveček a bublinek. Panenka dokáže holčičky skvěle zabavit a zpříjemnit jim koupání, vzbuzuje v nich rovněž pocit empatie a první socializace, kdy se mohou cítit jako malé maminky pečující o své děťátko. Baby Annabell měří 43 cm a k dostání je v každém dobrém hračkářství. 

Panenka s nočním světýlkem a uklidňující melodií

Nová hebká panenka pro nejmenší BABY born First Love Svítí ve tmě se stane zejména batolatům tou nejlepší kamarádkou hlavně na usínání. Panenka má krásně měkké plyšové tělíčko, jako stvořené na dětské mazlení a hraní, roztomilý obličejík s modrýma očkama a pootevřenou pusinkou a oblečena je do růžových dupaček, které jsou doplněny růžovým bryndáčkem s motivem drobných barevných srdíček a nechybí jí ani růžová čepička s lemem a potiskem miniaturních srdíček. Aby mohla panenka, jak název napovídá, svítit ve tmě, má na bříšku velké fialové srdíčko s motivem medvídka a hvězdiček, které stačí jemně stisknout a panence se aktivuje noční světýlko, doprovázené jemnou uklidňující melodií. Světýlko, které tlumeně svítí batolata skvěle uklidňuje, dovede je utišit a dodat jim pocit bezpečí, klidu, lásky a zázemí, v čemž ještě napomáhá tichá ukolébavka, pozitivně působící na usínání a potíže s ním.

BABY born First Love Svítí ve tmě je ideální na každodenní dětské hraní a mazlení, využití však najde především jako pomocnice pro večerní usínání, kdy si děti mohou naplno užít její nejzábavnější funkci, která je zároveň pozitivně ovlivňuje, zklidňuje a baví. Panenka měří 30 cm, vhodná je pro děti už od narození a k dostání je v každém dobrém hračkářství.