Pohádková cesta – tři dny plné zábavy, zážitků a odměn

Nejprve k již tradiční výstavě „Autosalon Louny“

Kdo v těchto dnech zavítá na lounské výstaviště, potěší se širokou nabídkou více jak dvacet firem z oblasti motorismu. Tyto firmy se budou prezentovat především na venkovní ploše výstaviště.

Motoristický fanoušek zde bude moci obdivovat 21 značek osobních, užitkových a nákladních automobilů. Některé značky představí své novinky. Většina vystavovatelů do Loun přiváží také předváděcí vozy, takže zájemci si budou moci vysněného krasavce ihned vyzkoušet.

Návštěvníci zde najdou výstavní stánky s motorkami, čtyřkolkami, skútry, autodoplňky a mnoho dalšího ze světa motorů.

Novinky Autosalonu Louny 2016:

nová Kia Sportage 2016 nový model KIA Optima 2016 Suzuki Vitara S Hyundai Tucson

Jak jsem se již zmínila, letošní návštěva lounského výstaviště bude příležitost pro celou rodinu. Rodiče současní i budoucí, děti, hospodyňky i modeláři – vy všichni zbystřete pozornost. Chystá se akce speciálně pro vás. Ve dnech 3. až 5. června se lounské výstaviště promění v ideální výletní cíl, který byste určitě neměli minout!

Zatímco tatínci budou vybírat nového čtyřkolového miláčka, ženy společně s dětmi se jistě zabaví na výstavě „Rodina a volný čas“, výběrem nové hračky nebo oblečením pro nejmladšího člena rodiny.

Pohádková cesta – tři dny plné zábavy, zážitků a odměn

Po celou dobu děti budou soutěžit s oblíbenými postavičkami, které znají z večerníčků a pohádek. Budou procházet kouzelným lesem, plnit úkoly a sbírat diamanty. Ty na konci cesty smění za odměnu, zaskáčou si na trampolíně, proběhnou v nafukovacím hradu nebo se svezou na kolotoči. Namalujeme jim na obličej něco veselého. Pro odvážné máme i stanoviště s perníkovou chaloupkou a babou Jagou. Pro statečné prince zase ohradu s koníky, pro chytré hlavičky soutěžní kvíz a malý stavitelé si postaví věž.

Pro děti je připravena řada dílniček a kromě procházky Pohádkovou cestou si budou moci vyrobit řadu výtvorů.

Na výstavišti v době výstavy vyroste paintballové hřiště, kdy si každý bude moc vyzkoušet tento adrenalinový sport v příjemném prostředí lounského výstaviště.

Závěr tohoto týdne usnadní rozhodování těm, kdo se chystají pořídit si nové auto, připravit se na dovolenou nebo udělat radost svým dětem.

Jako každý rok, tak i letos je připravena soutěž o hodnotné ceny. Na zadní straně vstupenky návštěvník uvede, které auto na výstavě považoval za nejhezčí a která expozice se mu líbila nejvíce. Vstupenky jsou slosovatelné – a třeba štěstí čeká právě na Vás!

Určitě není bez zajímavosti, že vystavovatelé přicházejí s nabídkou výstavních slev, takže tento víkend je také příležitost k výhodným nákupům.

Přijďte se podívat na Autosalon Louny 2016 a Rodina a volný čas. V pátek 3. června se brány lounského výstaviště otevřou v 9 hodin, tak jako v sobotu a v neděli. Příjemný a poučný čas tu můžete strávit každý den od pátku do neděle do 17 hodin.