Soutěž o svítící hopík pro vaše dítě. Vyhrajte ho společně s vitaminy!

Oblíbené želatinky

Revital Simpsons je extra jemné želé, plné ovocné chuti a nepostradatelných vitamínů. Oblíbené želatinky obsahují celou řadu nejdůležitějších vitamínů: C, komplex vitamínů B, taky D3 a navíc zinek i potřebný jod. Jde o zdravý koktejl, který se stará o celkovou pohodu těla – normální činnost imunitního systému, nervové soustavy a normální vývoj kostí a zubů.

Užívá se 2× denně

Stačí jen 2 želé denně, abyste pokryli potřeby dětského organismu.Na chutném Revital Simpsons želé si můžete pochutnávat celý rok, děti i dospělí. Obsahují vysoký podíl přírodních ovocných koncentrátů a důležité je i to, že na rozdíl od gumových bonbónů neobsahují syntetická barviva, aromata ani sladidla!

Testováno dětmi pod vedením odborníků

Revital Simpsons želé a jeho chuť si vyladily sami děti. Výrobek prošel ročním dětským testováním pod vedením odborníků. Produkt vyrábí česká firma Vitar s 25letou tradicí, známý výrobce vitamínů u nás.

Kde jsou vitaminy k dostání?

Želé se prodává v uzavíratelné dóze. Balení s 50 želatinkami a svítícím Hopíkem koupíte v lékárnách za doporučenou cenu 225 Kč nebo na nasevitaminy.cz.

Soutěžte s námi!

Společnost Vitar spolupracuje s těmito značkami produktů:

a) Centrum, BonaVita, Vibovit

b) Energit, Revital, MaxiVita, Capri-Sonne

c) Jamieson, Walmark, Jupí

Nápovědu naleznete zde: http://www.vi­tar.cz/…profil-firmy

Z odesílatelů, kteří odpoví správně, vylosujeme tři výherce, pro něž je připraveno balení Revital Simpsons želé s dárkem v podobě svítícího hopíku. Správné odpovědi s označením Revital Simpsons zasílejte na mailovou adresu soutez@npmedia­.cz. Uzávěrka soutěže je 17. 2. 2016.