Soutěžte o novou hru a objevte skutečné příběhy vaší rodiny!

„Jak to tenkrát bylo?“ je originální hra, při které si vaše babička nebo dědeček spolu s celou rodinou příjemně zavzpomínají a dozví se příběhy z rodinné historie. Příběhy milé, zajímavé, někdy docela zapomenuté, ale vždy jedinečné. Hra „Jak to tenkrát bylo?“ vybízí zábavnou formou k vyprávění příběhů, které by jinak mohly upadnout v zapomnění. Retro fotografie inspirují pamětníky při vzpomínání a mladším hráčům, dětem a vnoučatům, ukazují, jaké to dříve bylo. Napadne vás při pohledu na kartu s retro fotografií nějaký váš zážitek?

Nejlepší posluchač vítězí!

Ve druhé části hry odpovídají hráči na otázky, které se váží k vyprávěným příběhům. Kdo bedlivě poslouchal a umí odpovědět, může postoupit na hracím plánu. Vítězí ten, kdo si rodinné příběhy nejlépe zapamatoval.

Ale samotné vítězství není v této hře to nejdůležitější. Tím nejcennějším jsou příběhy samotné. Jací byli a co prožili naši blízcí? Uslyšíte události, o kterých byste se jinak možná nedozvěděli. A věřte, že řada příběhů babičky, dědečka a vašich blízkých vám v hlavě zůstane navždy zachována jako krásná vzpomínka.

Hra, kterou se svým týmem vytvořila Monika Kopřivová, navazuje na úspěšné knihy Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj, je originálním dárkem pro celou rodinu.

Tato unikátní hra je určena pro 2 až 12 hráčů od 6 do 100 let, hrací doba je 45 – 90 minut. Hra je k zakoupení na www.babickarstvi­.cz, u dobrých knihkupců a v hračkářstvích za doporučenou cenu 690,–Kč.

Více informací na www.babickarstvi­.cz

Soutěžte s námi o hru „Jak to tenkrát bylo?“

Soutěžní otázka:

Jaký rozměr má krabice hry „Jak to tenkrát bylo?“

  1. 307×307×72 mm
  2. 305×305×70 mm
  3. 303×303×68 mm

Odpověď hledejte na webu babickarstvi.cz. Správnou odpověď zašlete na soutez@npmedia­.cz, do předmětu uveďte HRA a my 31.10.2016 vy­losujeme jednoho výherce.