Jaké dodávky nabízí trh?

MERCEDES SPRINTER

Máte-li rádi německou klasiku, je tu pro vás Mercedes Sprinter. Je možného najít v mnoha provedeních a stačí si vybrat přesně to, které potřebujete. Jak je u německých značek známé, auto je to velmi spolehlivé a funkční. Oficiálně se o něm mluví jako o spojení funkčnosti a komfortu a já s tímto reklamním „claimem“ musím jen souhlasit. Dodávek nabízí internet celou řadu, ale vždy hledejte u ověřeného prodejce.

IVECO DAILY

Iveco Daily je lehký užitkový automobil vyráběný italským koncernem Iveco. Vyrábí se od roku 1978 až dodnes. Do roku 1983 se prodával také jako Fiat Daily. Je to velmi praktický automobil, ale nebudete se v něm cítit špatně, ani když pojedete na delší vzdálenost. Využívá se prakticky ve všech různých formách podnikání a třeba osloví i vás.

VOLKSWAGEN TRANSPORTER

VW Transporter je známý užitkový vůz. V současné době se vyrábí jeho šestá generace. Tato dodávka si získala velkou oblibu a proslavila se díky hnutí Hippies. V dnešní době se jedná o užitkové vozidlo. Stará verze je známá jako VW Classical Bus. Právem patří mezi dodávky s velkou pověstí. Je to užitkový vůz, který se hodí prakticky na všechno a bude jen na vás, na co ho využijete.

FORD TRANSIT

Ford Transit je dodávkový automobil, který vyrábí evropská pobočka automobilky Ford od roku 1965 až dodnes. Je jednou z nejprodávanějších a nejznámějších dodávek na světě. V roce 2006 se stal nejprodávanějším dováženým automobilem i v České republice. Celkem bylo vyrobeno přes 5 000 000 těchto aut. Široká nabídka Ford Transit nabízí prodejce užitkových vozů VANS CENTRE.