Móda & styl

Jaké oblečení se k vám hodí podle typu pleti?

Jaké oblečení se k vám hodí podle typu pleti?

S barvou pleti nesouvisí pouze líčení, ale také oblékání a doplňky. Víte, že ve starorůžové se necítíte dobře? Podvědomě to může souviset právě s vaším vzhledem. Posviťme si na to, jaká barva oblečení se hodí právě k vám! celý článek »

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl a inspirace folklorem

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl…

Sotva skončila jedna svatební sezóna, už se nezadržitelně blíží další. Moderní nevěsty si velmi dobře uvědomují, že plánování dokonalého dne D zabere nemalé množství času, a proto si své vysněné dodavatele rezervují často s výrazným předstihem. Také zavedený pražský svatební salón MiaBella, který se specializuje na šití… celý článek »

Jak si vybrat stylové dioptrické brýle?

Jak si vybrat stylové dioptrické brýle?

Pokud se dnes podíváte kolem sebe, tak je velice pravděpodobné, že hned několik lidí kolem vás bude mít zrakovou vadu. Ať už se jedná o krátkozrakost nebo dalekozrakost, ani jednu z těchto chorob byste neměli podceňovat. Dioptrické brýle totiž nejsou nic, za co byste se měli stydět. V dnešní době jsou brýle nejen… celý článek »

Vychutnejte si bublinky kdykoliv, na slavnostní okamžik nečekejte!

Vychutnejte si bublinky kdykoliv, na slavnostní okamžik…

Výjimečné chvíle, oslavy, narozeniny anebo příchod nového roku bývají většinou spojovány s otevřením lahve dobře vychlazeného sektu. Lehkost a osvěžující tóny, dělají ze sektu nápoj, který si snadno zamilujeme. Ale není potřeba čekat, až výjimečné okamžiky přijdou, naše sekty dokážou udělat výjimečný okamžik i z běžného dne… celý článek »

Chcete mít dokonalý make-up? Nenechte se oklamat umělým osvětlením

Chcete mít dokonalý make-up? Nenechte se oklamat…

Trendem v oblasti líčení je především přirozeně vypadající make-up. Většinou je ale těžké přirozeného a jemného vzhledu dosáhnout, pokud nemáte ke zkrášlování dostatek denního světla. To potvrzuje i aktuální průzkum, podle kterého chybí denní světlo při líčení téměř 65 % českých žen. Mnohé z nich jsou také zvyklé malovat se… celý článek »

6 tipů pro krásu, které vám zaberou minimum času

6 tipů pro krásu, které vám zaberou minimum času

Všimli jste si někdy, že když ráno nestíháte, zdá se, že se všechno sype? Dochází zubní pasta, mýdlo klouže z ruky, řasenka zmizela, nemůžete najít druhou botu a celou skříň je potřeba vyžehlit… Určitě se vám už stalo, že jste zamířili ke dveřím rovnou z postele, bez make-upu a v oblečení, které vypadá, jako by právě… celý článek »

Jiný sport, jiná podprsenka: Jak zabránit omezenému pohybu i povislému poprsí?

Jiný sport, jiná podprsenka: Jak zabránit omezenému…

Všechny už dobře víme, že na sport je potřeba vyměnit oblíbenou krajkovou podprsenku za stylový sportovní kousek. Věděly jste však, že každý sport vyžaduje jiný druh opory? Nepodceňujte výběr sportovního prádla a najděte ten správný model na míru podle vašeho těla i oblíbené aktivity. celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy