Móda & styl

Jak na paradentózu a nejrůznější bolesti zubů

Jak na paradentózu a nejrůznější bolesti zubů

Paradentóza dokáže každého z nás nepříjemně potrápit. Jedná se o zánětlivé onemocnění dásní a závěsného aparátu zubů. Pokud se neléčí a dojde až k jejímu poslednímu stádiu, mohou zuby dokonce vypadnout. Přečtěte si, co toto onemocnění způsobuje a jak jej léčit. celý článek »

Péče o nohy nikdy nekončí. Nezapomínejte na pedikúru, ale také prevenci nemocí

Péče o nohy nikdy nekončí. Nezapomínejte na pedikúru…

Nohy nás nesou celý náš život. A proto bychom se jim měli odvděčit důkladnou a stoprocentní péčí. Nejen v letních měsících, kdy je více vystavujeme a podrobujeme kvůli vyšším teplotám a chození „bosky“ větší zátěži, ale po celý rok. Mezi nejčastější problémy patří ztvrdlé a popraskané paty, ale také křečové žíly. A proto… celý článek »

Hrozí vám závislost na mobilu či sociálních sítích? Naordinujte si digitální detox

Hrozí vám závislost na mobilu či sociálních sítích?

Jen málo lidí v současné době nemá chytrý telefon, který mu umožňuje být na dosah ostatním kdekoliv a kdykoliv. Dokonce už nás nelimituje hledání wifi připojení, součástí mobilního tarifu bývají i docela slušná data, díky kterým můžeme být online při cestě do práce, při čekání ve frontě nebo před spaním. Dostupnost… celý článek »

Jaké oblečení se k vám hodí podle typu pleti?

Jaké oblečení se k vám hodí podle typu pleti?

S barvou pleti nesouvisí pouze líčení, ale také oblékání a doplňky. Víte, že ve starorůžové se necítíte dobře? Podvědomě to může souviset právě s vaším vzhledem. Posviťme si na to, jaká barva oblečení se hodí právě k vám! celý článek »

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl a inspirace folklorem

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl…

Sotva skončila jedna svatební sezóna, už se nezadržitelně blíží další. Moderní nevěsty si velmi dobře uvědomují, že plánování dokonalého dne D zabere nemalé množství času, a proto si své vysněné dodavatele rezervují často s výrazným předstihem. Také zavedený pražský svatební salón MiaBella, který se specializuje na šití… celý článek »

Jak si vybrat stylové dioptrické brýle?

Jak si vybrat stylové dioptrické brýle?

Pokud se dnes podíváte kolem sebe, tak je velice pravděpodobné, že hned několik lidí kolem vás bude mít zrakovou vadu. Ať už se jedná o krátkozrakost nebo dalekozrakost, ani jednu z těchto chorob byste neměli podceňovat. Dioptrické brýle totiž nejsou nic, za co byste se měli stydět. V dnešní době jsou brýle nejen… celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy