Móda & styl

6 tipů pro krásu, které vám zaberou minimum času

6 tipů pro krásu, které vám zaberou minimum času

Všimli jste si někdy, že když ráno nestíháte, zdá se, že se všechno sype? Dochází zubní pasta, mýdlo klouže z ruky, řasenka zmizela, nemůžete najít druhou botu a celou skříň je potřeba vyžehlit… Určitě se vám už stalo, že jste zamířili ke dveřím rovnou z postele, bez make-upu a v oblečení, které vypadá, jako by právě… celý článek »

Jiný sport, jiná podprsenka: Jak zabránit omezenému pohybu i povislému poprsí?

Jiný sport, jiná podprsenka: Jak zabránit omezenému…

Všechny už dobře víme, že na sport je potřeba vyměnit oblíbenou krajkovou podprsenku za stylový sportovní kousek. Věděly jste však, že každý sport vyžaduje jiný druh opory? Nepodceňujte výběr sportovního prádla a najděte ten správný model na míru podle vašeho těla i oblíbené aktivity. celý článek »

Lištování a práce s detaily u dřevěných podlah

Lištování a práce s detaily u dřevěných podlah

Dokonale rovná podlaha je při nové pokládce samozřejmostí. Skutečně krásnou podlahu ale dělá její celek. Zvažovali jste detaily přechodů mezi dlažbou a krytinou v ostatních místnostech a hezké ukončení podlahy u stěn? Podívejte se, jak řeší výškové přechody a lištování profesionálové. celý článek »

20 tipů, jak se v létě zrefreshovat, i když nejedete na dovolenou

20 tipů, jak se v létě zrefreshovat, i když nejedete na…

Dovolená je v nedohlednu. Otevřete sociální, a co vidíte? Jeden příspěvek z dovolené vašich přátel střídá druhý. „Provokace“, říkáte si? Navíc na vás padá únava po náročném období, kdy se všichni před dovolenou snažili dohnat resty a v klidu odjet. Okurková sezóna je najednou tady a vy hledáte rozptýlení po práci, které vám… celý článek »

Gerthérapi: Kouč krásy a zdraví  pro aktivní lidi

Gerthérapi: Kouč krásy a zdraví pro aktivní lidi

Pro všechny, které baví pečovat o své zdraví, zdolávat sportovní výzvy, nezaleknou se žádného dobrodružství, a přitom je jejich každodenní mantrou zdravý životní styl, vyvinuly Laboratoře GERnétic jedinečný přípravek, jenž je bude provázet každý den a umocňovat jejich radost z dosažených pokroků. Dobře ale poslouží i těm… celý článek »

Reklamace v kadeřnictví. Jak postupovat?

Reklamace v kadeřnictví. Jak postupovat?

Nepovedená úprava vlasů je něco, co se řada spotřebitelů a spotřebitelek bojí reklamovat. Zákazník si nemusí nechat líbit to, co mu kadeřník na hlavě napáchal. Nápravu může žádat za křivý sestřih, špatně obarvené vlasy nebo tehdy, když prodloužené vlasy vypadávají. Nespokojenost s výsledkem je třeba oznámit kadeřníkovi co… celý článek »
Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy