Móda & styl

Soutěž o řasenku, díky níž budou mít vaše řasy oslňující délku a hustotu

Soutěž o řasenku, díky níž budou mít vaše řasy oslňující…

Od listopadu se na našem trhu konečně objeví dlouho očekávaná řasenka ve stylovém růžovo-zlatém obalu Paradise Extatic od L ́Oréal Paris. Objemový kartáček s jemnými štětinkami zaručí rovnoměrnou aplikaci a díky krémové textuře budou vaše řasy na pohled delší a hustší. Složení řasenky také zahrnuje výtažky z ricinového… celý článek »

Které funkční prádlo je pro vás lepší – syntetické, nebo přírodní?

Které funkční prádlo je pro vás lepší – syntetické, nebo…

I když si pořídíme sebelepší bundu na lyže, pokud pod ni oblečeme bavlněné tričko, nebudeme se cítit dostatečně komfortně. Proto je mnohem rozumnější pořídit si kvalitní funkční prádlo, které využijeme nejen při sportu, ale i na běžné nošení do školy nebo do práce. Na výběr je syntetika i vlna Merino – které si vyberete? celý článek »

Designové městské batohy pronikají do světových metropolí

Designové městské batohy pronikají do světových metropolí

Do města dorazila nová kolekce batohů značky WE ARE ABLE TO KEEP , která se začíná čím dál víc prosazovat mezi milovníky módy a krásných věcí. Nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o stylové batohy určené k městskému nošení. Tomu odpovídají i názvy jednotlivých modelů, jenž designéři značky pojmenovali podle známých… celý článek »

Balíček pro vánoční potěšení od Sephory

Balíček pro vánoční potěšení od Sephory

Oslavte sváteční sezónu s touto limitovanou edicí kosmetických výrobků od Sephory. Pokud ještě nemáte vybrané vánoční dárky, přinášíme vám skvělý tip. Nic neudělá ženě takovou radost jako kvalitní kosmetické výrobky, které ji udělají ještě krásnější. celý článek »

Vyhrajte tekutou rtěnku a oční linky

Vyhrajte tekutou rtěnku a oční linky

Kat, slavná umělkyně, hudebnice a tatérka se stala celosvětovým fenoménem v oblasti kosmetiky. Kat se inspirovala inkousty používanými v jejím tatérském studiu High Voltage Tattoo a vytvořila velice silnou kosmetickou značku se specializací na dlouhotrvající produkty s vysokým obsahem pigmentů a vynikající krycí schopností… celý článek »

Bezpečnost vašich dětí je na sjezdovce nejdůležitější

Bezpečnost vašich dětí je na sjezdovce nejdůležitější

Když přijde řeč na bezpečnost, skoro všichni naštěstí už pomalu uznávají, že je rozumné lyžovat v helmě, případně i s chráničem páteře. Člověk nikdy neví, co se na sjezdovce může stát, zranění si kolikrát ani nemusíte zavinit sami. Prostě se někdo přiřítí a nezvládne svou jízdu a ve vteřině se může stát spousta špatných… celý článek »

Zahoďte žiletku i vosk a zbavte se chloupků trvale!

Zahoďte žiletku i vosk a zbavte se chloupků trvale!

Věděli jste, že průměrná žena vydá během svého života za holení nohou žiletkami cca 35 000 Kč a za depilaci voskem až 100 000 Kč? Tyto způsoby odstraňování chloupků přitom nejsou příjemné, bezpečné ani dlouhodobé! Těm z Vás, které nebaví trávit čas holením či depilací, se přitom nabízí mnohem zajímavější alternativa… celý článek »

Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy