Móda & styl

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA s příslibem nových jarních trendů ve světě krásy a pohody

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA s příslibem…

V předjarním týdnu 11. a 12. března 2016 se veletržní areál v pražských Letňanech tradičně stane místem setkání dvaceti tisíc návštěvníků a čtyř set vystavovatelů. V nabídce známých a prestižních značek budou nejnovější přípravky, metody a postupy v oborech domácí i profesionální kosmetické péče, přípravky pro masáže… celý článek »

Jak nosit dítě v zimě?

Jak nosit dítě v zimě?

Nošení dětí v šátku nebo ergonomickém nosítku není jen letní záležitostí. Mnoho maminek nosí i zimě. Nošení přinášení mnoho výhod, kterých se nechtějí vzdát ani během chladnějších měsíců. Jak na to, aby nemrzlo ani dítě, ani dospělý? celý článek »

Největší zimní módní přešlapy

Největší zimní módní přešlapy

V módě vítězí originalita, každý by měl mít svůj styl, který ho reprezentuje a vychází z jeho osobnosti, ale i v dnešní módě je pár pravidel, které jé dobré dodržovat při kombinaci barev, stylů nebo doplňků. V následujícím textu vám přinášíme pár stylistických chyb, kterých je lepší se tuto zimní sezónu vyvarovat. celý článek »

Hrajte o dárkové poukázky Tchibo

Hrajte o dárkové poukázky Tchibo

Každý šálek kávy skrývá jiný příběh. Začíná v dalekých exotických zemích na kávových plantážích a na jeho konci je požitek, který dokáže proměnit jakoukoli chvíli v jedinečný okamžik. Káva má nepřeberné množství chuťových a aromatických vlastností, které odrážejí zemi původu kávových zrn, odrůdu, způsob sklizně a pražení. celý článek »

Jaká zimní vůně je pro vás ta pravá?

Jaká zimní vůně je pro vás ta pravá?

Podmanivá vůně by měla být součástí každé ženy. Vůní na sebe upozorňujeme své okolí a měli bychom ji volit tak, abychom se s ní ztotožnili a také nás hned neomrzela. S přechodem na chladnější období měníme nejen svůj šatník, styl líčení, ale vhodné je změnit i parfém. Zahalte se spíše do silnější vůně, která v zimním období… celý článek »

Uspořádejte svou svatbu v netradičním stylu

Uspořádejte svou svatbu v netradičním stylu

Každý si svůj svatební den vysnil jinak. Každý má jinou představu, jiná očekávání. Jedno mají ale všichni budoucí manželé společné – chtějí, aby ten jejich den byl vydařený a aby si ho společně s hosty všichni užili. Jak uspořádat výjimečnou svatbu, na kterou nikdo nezapomene? Co třeba svatba laděná ve středověkém stylu? celý článek »

Tipy nejen na Vánoční dárek

Tipy nejen na Vánoční dárek

Když Space Santa sestoupí z vesmírné nádhery, vzduch se chvěje tisíci třpytivých vloček, které naplní radostí naše srdce milovníků krásy. Santa s sebou přiváží celou kolekci nádherných překvapení… Adventní kalendář plný neočekávaných maličkostí, kosmetické taštičky ukrývající nejžádanější hity pro make-up, doplňky a péči… celý článek »

Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy