Móda & styl

Prague Fashion Market 15 v Pragovce na Kolbence

Prague Fashion Market 15 v Pragovce na Kolbence

Za čtrnáct minut si uvaříte kávu a vypijete ji. Za stejnou dobu dojedete z Václaváku na Kolbenku. Tam vás 22. 24.4. čeká jeden z největších tuzemských trhů módy a designu. Téma je New Collections aktuální, nové, čerstvé, experimentální. celý článek »

Nová kolekce návrhářky Jaroslavy Procházkové září barvami, které sluší všem

Nová kolekce návrhářky Jaroslavy Procházkové září…

Kolekci S/S 2016 pod názvem “…JUST THE COLOUR…” představila její autorka návrhářka Jaroslava Procházková koncem března zcela zaplněnému Mramorovému sálu Paláce Lucerna. Propojením s krásnými modelkami vznikl harmonický a příjemnou atmosférou nabitý celek, na jehož vrcholu zazářila Lejla Abbasová. celý článek »

Jaro přímo vybízí k tomu, abyste do svého domova pustili „svěží vítr“

Jaro přímo vybízí k tomu, abyste do svého domova pustili…

Každý domov umí být krásný, a v každém se dá pohodlně bydlet nebo příjemně pracovat. Stačí docela málo: šikovně uspořádaný prostor, funkční nábytek, barevně sladěné místnosti, dostatek světla, květiny a příjemná vůně. Nemusíte vynakládat kdovíjaké prostředky, aby váš domov oblékl „nový kabát“ a „nasál“ svěží jarní atmosféru… celý článek »

Láska ke zvířatům a kouzelný svět designérských látek daly vzniknout neobyčejnému projektu

Láska ke zvířatům a kouzelný svět designérských látek…

Každý, koho na životní cestě doprovází čtyřnohý parťák, dá za pravdu tvrzení, že život pejskaře má svá specifika. Pořídit si oddaného psího přítele znamená nově si uspořádat běžný denní i volnočasový harmonogram a myslet na to, že od teď už jste na všechno dva. Nový přírůstek se stává právoplatným členem rodiny, a tak je… celý článek »

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA s příslibem nových jarních trendů ve světě krásy a pohody

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA s příslibem…

V předjarním týdnu 11. a 12. března 2016 se veletržní areál v pražských Letňanech tradičně stane místem setkání dvaceti tisíc návštěvníků a čtyř set vystavovatelů. V nabídce známých a prestižních značek budou nejnovější přípravky, metody a postupy v oborech domácí i profesionální kosmetické péče, přípravky pro masáže… celý článek »

Jak nosit dítě v zimě?

Jak nosit dítě v zimě?

Nošení dětí v šátku nebo ergonomickém nosítku není jen letní záležitostí. Mnoho maminek nosí i zimě. Nošení přinášení mnoho výhod, kterých se nechtějí vzdát ani během chladnějších měsíců. Jak na to, aby nemrzlo ani dítě, ani dospělý? celý článek »

Největší zimní módní přešlapy

Největší zimní módní přešlapy

V módě vítězí originalita, každý by měl mít svůj styl, který ho reprezentuje a vychází z jeho osobnosti, ale i v dnešní módě je pár pravidel, které jé dobré dodržovat při kombinaci barev, stylů nebo doplňků. V následujícím textu vám přinášíme pár stylistických chyb, kterých je lepší se tuto zimní sezónu vyvarovat. celý článek »

Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy