Móda & styl

Hrajte o dárkové poukázky Tchibo

Hrajte o dárkové poukázky Tchibo

Každý šálek kávy skrývá jiný příběh. Začíná v dalekých exotických zemích na kávových plantážích a na jeho konci je požitek, který dokáže proměnit jakoukoli chvíli v jedinečný okamžik. Káva má nepřeberné množství chuťových a aromatických vlastností, které odrážejí zemi původu kávových zrn, odrůdu, způsob sklizně a pražení. celý článek »

Jaká zimní vůně je pro vás ta pravá?

Jaká zimní vůně je pro vás ta pravá?

Podmanivá vůně by měla být součástí každé ženy. Vůní na sebe upozorňujeme své okolí a měli bychom ji volit tak, abychom se s ní ztotožnili a také nás hned neomrzela. S přechodem na chladnější období měníme nejen svůj šatník, styl líčení, ale vhodné je změnit i parfém. Zahalte se spíše do silnější vůně, která v zimním období… celý článek »

Uspořádejte svou svatbu v netradičním stylu

Uspořádejte svou svatbu v netradičním stylu

Každý si svůj svatební den vysnil jinak. Každý má jinou představu, jiná očekávání. Jedno mají ale všichni budoucí manželé společné – chtějí, aby ten jejich den byl vydařený a aby si ho společně s hosty všichni užili. Jak uspořádat výjimečnou svatbu, na kterou nikdo nezapomene? Co třeba svatba laděná ve středověkém stylu? celý článek »

Tipy nejen na Vánoční dárek

Tipy nejen na Vánoční dárek

Když Space Santa sestoupí z vesmírné nádhery, vzduch se chvěje tisíci třpytivých vloček, které naplní radostí naše srdce milovníků krásy. Santa s sebou přiváží celou kolekci nádherných překvapení… Adventní kalendář plný neočekávaných maličkostí, kosmetické taštičky ukrývající nejžádanější hity pro make-up, doplňky a péči… celý článek »

Soutěžte o vstupenky na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE

Soutěžte o vstupenky na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE

Holešovické výstaviště ožije v polovině října v rytmu krásy, péče o pleť a vlasy, relaxace i zdravého životního stylu. V termínu od 16. do 17. října se zde uskuteční mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE. Tato akce nemá v České republice obdoby, a tak si ji rozhodně nesmíte nechat ujít. Čekají na Vás prezentace předních… celý článek »

Pozor na módní přešlapy!

Pozor na módní přešlapy!

Mnoho žen miluje módu a hledání nových stylových trendů, ale často, i když máme ty nejmodernější šaty, šperky nebo boty, můžeme udělat velké chyby při vzájemném kombinování materiálů, stylu, barev nebo doplňků. Přinášíme vám ty nejčastější. celý článek »

Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy