Móda & styl

Vyhrajte vstupenky na festival Woman&Life!

Vyhrajte vstupenky na festival Woman&Life!

Můžete se těšit na hudební skupiny a sólisty, muzikálové a taneční vystoupení, módní přehlídky, autogramiády, uznávané kouče, program pro středoškoláky, dvoudenní „Tančírnu“ s výukou a ukázkami tanečních stylů, centrum partnerských a rodinných vztahů s týmem zkušených kouček, výživoví poradci a otázky hubnutí, poradna… celý článek »

Jakou kosmetikou se vybavit na pláž?

Jakou kosmetikou se vybavit na pláž?

Je nepsaným pravidlem, že se stoupajícími teplotami v létě ubíráme na množství líčidel a snažíme se vypadat spíše přirozeně. Přesto si málokterá z nás dovede představit, že by se navzdory tropům a plánovanému odpoledni u vody vydala z domu úplně nenalíčená. Jak najít vhodný kompromis, abyste na slunci nepřipomínala… celý článek »

Začněte se sportem a vyberte si správnou obuv!

Začněte se sportem a vyberte si správnou obuv!

Chcete začít konečně s během, s fitness nebo se zapsat na hodiny tenisu? Pak kromě dobře padnoucího a funkčního oblečení, byste si měli pořídit také kvalitní boty, odpovídající sportu, který chcete provozovat, protože dobrá a kvalitní obuv by měla být nejdůležitější položkou ve vaší „cvičební tašce“. celý článek »

Úplety se nosí i v létě!

Úplety se nosí i v létě!

Oblečení z pletených materiálů má v sezónním šatníku zimních měsíců každý. Od úpletů očekáváme, že se do nich můžeme zachumlat a chlad nebude mít šanci. Právě z těchto důvodů by většina žen v horkém letním období do své skříně nic pleteného nepustila. Návrhářka Jaroslava Procházková svojí novou kolekcí s názvem „be happy… celý článek »

Gastronomická soutěž i návrh interiérů na podzimním veletrhu!

Gastronomická soutěž i návrh interiérů na podzimním…

Začátkem října proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA oblíbené trio veletrhů, které zaplní všechny výstavní haly. Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR nabídne přehlídku novinek a trendů od nejvýznamnějších firem z oboru. Část FOR DECOR & PRESENT poslouží k nákupu vánočních dárků, ale i dekorací do… celý článek »

Partneři rubriky Móda & styl
Zajímavé odkazy