Balíček pro vánoční potěšení od Sephory

Nejroztomilejší dárkové balení

Letošní Vánoční kolekce balzámů na rty Lip Smacker Coca-Cola je zcela jistě toto, s objímajícími se ledními medvědy Coca-Cola! Vychutnej si chuť Coca-Coly stejně jako ti medvědi!

Řada šesti originálních Coca-Cola™ Lip Smacker balzámů na rty, které jako Coca-cola, Fanta nebo Sprite nejen voní, ale i tak chutnají! Díky svému složení obsahující přírodní oleje s bambuckým máslem bude balzám Vaše rty zjemňovat a dokonale hydratovat! Rty jsou tak chráněné před vysycháním a popraskáním. Balení obsahuje celkem 24g balzámu na rty. Toto balení je dokonalým dárkem pro někoho na kom Vám opravdu záleží! Daruj a pošli radost dál!

Sada obsahuje: 1× Coca-Cola balzám 1× Coca-Cola vanilkový balzám 1× Coca-Cola višňový balzám 1× Fanta pomerančový balzám 1× Fanta hroznový balzám 1× Fanta jahodový balzám

  • LIP SMACKER Coca-Cola Polar Bear Tin Box
  • Sada 6 balzámů na rty Cena 390Kč

Limitovaná edice

Oslavte sváteční sezónu s touto limitovanou edicí crackeru Mini Lip & Eye Duo, navrženou Kat Von D, obsahující dva hvězdné produkty v mini formátu: Trooper Black Tattoo Liner a Santa Sangre Everlasting Liquid Lipstick (poison apple). Toto duo disponuje dlouhodobou výdrží a vysokou pigmentací a podtrhuje styl samotné Kat.

  • Kat Von D Cracker Mini Lip & Eye Duo
  • Vánoční cracker Cena 490Kč

Beauty And The Bay Gift Set

Benefit slaví výročí 50 let Summer of Love s kolekcí sněhových koulí zobrazujících symbolické scény Frisco. Od San Francisca až po nejvznešenější cestu na světě, je tato koule naplněna oblíbenými produkty. Je to kouzelný výlet! Beauty And The Bay Gift Set obsahuje: Hoola Bronzing Powder,They’re Real řasenku, High Brow tužku zvýrazňující obočí novou snadno aplikovatelnou texturou a High Beam rozjasňovač.

  • Benefit Cosmetics Beauty And The Bay Gift Set
  • Dárková sada Cena 1290Kč

Více tipů na Vánoční dárky najdete na http://www.sep­hora.cz/