Buďte originální. Jak vybrat správné oblečení v záplavě různých možností?

Nakupujte tam, kde se vyrábí jenom malé série

Mnoho velkých značek vyrábí své oblečení ve skutečně ohromném množství. Jeden outfit tak putuje do každého obchodu na planetě. Riziko že potkáte někoho, kdo má na sobě to samé, je celkem velké. Proto je lepší nakupovat v těch obchodech, kde si skutečně zakládají na originalitě. Každý kus je vyroben jenom v malé sérii což znamená, že někoho v podobném oblečení potkáte jenom těžko.

Zkuste zajímavé potisky

Mluvíme o volnočasovém oblečení, které by mělo zaujmout na první pohled. To se může stát hlavně ve chvíli, kdy má zajímavý potisk. Taková originální trička rozhodně dokážou upoutat pozornost na první pohled. Velmi časté jsou potisky s různými vtipnými hláškami, potisky, které odkazují na známý film nebo seriál, či potisky které si dělají legraci z vážných věcí. Nic neobvyklého dnes nejsou ani takzvané dvojsmysly. A kam se takové tričko hodí?

  • Na posezení s přáteli
  • Na pár ty a oslavy
  • Jako stylové domácí oblečení

Nebojte se výrazných barev

Jistě nechcete zapadnout do davu. Pokud je tomu tak, určitě není dobré využívat nevýrazné odstíny vašeho oblečení. Šedá nebo černá jsou sice elegantní, ale zároveň v nich pozornost neupoutáte. A je jedno, zda se jedná o tričko, nebo levné pánské mikiny. Barevnost je v tomto případě základ a možností ze kterých se dá vybírat je více než dost. Mezi populární barvy dnes rozhodně patří třeba červená, stejně jako je to i zelená, nebo modrá. S blížícím se podzimem se nemusíte obávat ani takových odstínů, jako je hnědá nebo oranžová. Ty budou nejenom v následujících týdnech velkým hitem.