Devět tipů na vánoční dárky – pro manžela, maminku, kamarádku i miminko

Něco pro maminku

Mamince by se sice nejvíc líbilo, kdybychom jí vzaly na víkend do lázní, jenže u stromečku by stejně řekla, že to nemůže přijmout, protože je to až moc. Lázně si tedy nechme na nějaké životní jubileum. A pod ten stromeček? Pro maminku rovnou dva dárkové sety – Růžová pěsticí péče dodá její pokožce pružnost a potřebnou vlhkost a Pupalková revitalizační péče má jedinečné vlastnosti, které ocení zejména zralá či suchá pleť.

Něco pro nejlepší přítelkyni

Máte ji ráda jako vlastní. Svěřujete se jí s každou maličkostí. K Vánocům tedy musí dostat něco výjimečného. Inspirujte se u Weledy – Rakytníková vyživující péče působí příjemně při používání a s pletí kouzlí zázraky.

Něco pro nejmenší

Naši nejmenší sice nejvíc ocení vánoční dobroty a světýlka na stromku, ale nezapomínejme na ně ani s dárky. Nejoblíbenější Mandlová péče pro citlivou pokožku funguje celoročně a ocení ji celá rodina.

Něco pro sestru

Pokud jde o dárky, sourozenci bývají nejpraktičtější. Pro sestry každého věku se hodí vstupenky na koncert oblíbeného umělce anebo Levandulová relaxační péče. Anebo obojí. Teď jen doufat, abychom od ní pod stromečkem nenašly to samé.

Něco pro tatínka i pro manžela

Klidně jim věnujme další ponožky a vodu po holení (sice se budou tvářit dotčeně, ale nakonec oboje ocení), ale potěšme je ještě něčím extra. Weleda připravila Osvěžující set pro muže, ve kterém najdou sprchový gel a mužský hydratační krém. Teď už si naši kosmetiku půjčovat nebudou.

Něco pro známé

Máte kamaráda sportovce? Dárek pro něj už máme vyřešený! Darujte mu dárkový set Arniková péče pro sport – uvidíte, jak bude z masážního oleje a sprchového gelu nadšený. Kamarádce věnujte to pravé osvěžení – Weleda set Citrusová hydratační péče potěší každou mladou i starší dámu.

A na závěr něco pro sebe

Udělat radost sama sobě? No proč ne! Od toho ty Vánoce máme! Dárkový balíček kvalitní přírodní kosmetiky Weleda si užijete. Potřebný odpočinek Vám i pokožce dodá zejména Regenerační péče z granátového jablka.

Pojďte s námi soutěžit

Značka přírodní a BIO kosmetiky Weleda má dlouhou tradici, vznikla již v roce 1921. V jakém roce vznikla v tehdejším Československu?

  1. 1926
  2. 1929
  3. 1936

Odpověď hledej na: www.weleda.cz

Správné odpovědi zasílejte do 2. ledna 2018 na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Weleda.