Jarně naladěná kolekce „simpliCITY“ značky JAROSLAVA

Nová kolekce nese ve svém názvu pocit jednoduchosti, organizovanosti, ale zároveň slibuje individuální svobodu a poskytuje neomezený prostor pro vyjádření osobnosti. Značka JAROSLAVA pokračuje v unikátním a osvědčeném použití revoluční technologie, díky níž je možné z jednoho kusu oblečení vytvořit čtyři různé varianty nejen využitím lícové i rubové strany, ale také zvolením výstřihu na přední nebo zadní části oděvu.

Barvy, které sluší každé ženě

Jednotlivé celky barev, které kolekci „simpliCITY“ provázejí, lichotí každému typy žen. Významnou roli sehrávají výrazné odstíny červené a zelené, následované béžovo-krémovou řadou, která v kombinaci se žakárovým vzorem vyjadřuje spletitost a systematičnost cest a zaujme především ženy, vyznávající elegantní šatník. Kolekce modelů vytvořená z šedé v jejích různých valérech v kombinaci s bílou evokuje město v celé jeho tajemnosti, zahalenosti, ale současně v jasně dané struktuře.

Nezapomeňte na doplňky

Záleží na každé ženě, jak pomocí vhodně vybraných doplňků definitivně podtrhne svoji momentální image, aniž by v někom vyvolávala otázky, zda se jedná o denní nošení nebo slavnostní příležitost. Značka JAROSLAVA jí tuto volbu usnadní nabídkou plédů, šátků, šál i originálních šperků.

Kolekce vytvořená z přírodních italských přízí ve složení bavlna, viskóza, silk, nebo merino fine wool svým nositelkám poskytne komfort a zároveň snadnou údržbu. Je samozřejmostí, že k dispozici jsou veškeré velikosti S, M, L, XL.

Více na www.jaroslava.cz.