Zvýrazněte přednosti

Nejdůležitější je, abyste se sama cítila skvěle. Dopřejte si koupel, pak se posaďte před zrcadlo a zadívejte se na svou tvář. Každá žena je krásná, ovšem nějaké drobnůstky se vždy najdou. Naučte se sama případné nedostatky dobře skrýt a přednosti naopak zvýraznit.

Dobří pomocníci

Je vaše pleť unavená a bez energie? Chybí jí svěžest? Nejlepším pomocníkem je v tuto chvíli masáž obličeje a dekoltu, zakončena vitamínovou nebo kolagenovou maskou od profesionální kosmetičky, kterou určitě hotel nabízí také. Pokud nemáte dostatek času na návštěvu kosmetičky, je ideální udělat si alespoň peeling a dopřát pleti masku. Zde můžete sáhnout i po vyživujícím krému, který necháte ve vrstvě působit přibližně 15 minut.

Drobné nedostatky zakryjte korektorem

Zvolte make-up v barvě pleti. Nezapomeňte, že pravděpodobně máte tělo i obličej o několik odstínů tmavší než doma. Poté lehce celý obličej i krk zapudrujte. Naneste tvářenku, díky které Vám vystoupí lícní kosti a celý obličej není jen beztvará maska. Poté naličte výrazněji oči a nezapomeňte hnědou tužkou dotvarovat obočí, které obličeji dodává výraz. Nakonec použijte světlejší rtěnku a lesk na rty, aby rty působily plněji, ale obličej nebyl příliš přelíčený. Nezapomeňte, že účes korunuje hlavu.

Základem je pohodlí

Oblečte si, co vám sluší a v čem se budete cítit pohodlně. Obuv vždy zvolte takovou, ve které vydržíte celý večer, aniž byste se musela potají zouvat pod stolem. A nakonec parfém, který se k příležitosti hodí. Doporučení – před spaním se nikdy nezapomeňte odlíčit. I vaše pleť chce dýchat.