Vyretušujte své tělo k dokonalosti

Body Make up

Tak jako běžný make-up, tak i jeho tělová verze slouží k zamaskování nedokonalostí a optickému vylepšení vzhledu pokožky. Perfect Body Make up dokáže překrýt nechtěné modřiny nebo jiné nedokonalosti, sjednocuje barevný tón pokožky a dodává jí efekt opálení ihned po nanesení. Když ho použijete na nohy, budou působit štíhleji, což je bonus, který ocení každá žena. Pravidelným používáním zároveň svojí pokožce dopřejete koktejl účinných látek, které zlepší její vzhled a kvalitu.

  • Lehká textura s panthenolem a vitaminem E pokožku hydratuje, regeneruje a vyživuje.

Posilující komplex rostlinných extraktů FIRMIDERM® (mandlovník mořský, bez černý, dub portugalský) zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, zabraňuje jejímu ochabování a podporuje mikrocirkulaci.

  • Extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane® poskytuje kůži ochranu proti volným radikálům, předčasnému stárnutí a ochabování.
  • Komplex rostlinných extraktů Polyplant anticelulide (chaluha bublinatá, břečťan, hořký pomeranč, rozmarýn, pupečník asijský) zlepšuje vzhled pokožky s celulitidou, vyhlazuje ji, omezuje vznik otoků a rozšířených žilek.

Použití: Přiměřené množství krému aplikujte na místa, která chcete zakrýt a důkladně rozetřete. Předtím než se oblečete, počkejte, až se přípravek vstřebá do pokožky. Perfect Body Make-up je omyvatelný vodou a sprchovým gelem.

Tip: Perfect Body Make-up dodá pokožce okamžitý efekt opálení, rovněž dobře poslouží i k zamaskování neopálených míst od vrchního dílu plavek, která by mohla působit rušivě například při nošení topů bez ramínek nebo s odhalenými zády.

Voděodolný tělový zkrášlující make-up Dermacol Perfect Body Make-up je dostupný v 6 odstínech. Cena: 169,– Kč / 100 ml

Pro krásné nohy

Extra tip: Chodidla patří mezi nejvíce namáhané části těla a často jim nevěnujeme příliš velkou pozornost. Přitom by si ji zasloužila. Denně je vystavujeme zátěži a vzhledem k tomu, že na nich není velké množství mazových žláz, mají sklon se rychleji vysušovat. Zvláčňující krém na nohy Happy Feet Cream s výživným olivovým olejem, panthenolem a vitaminem E zvláčňuje a vyživuje namáhanou pokožku nohou. Účinně zvyšuje elasticitu pokožky, podporuje regeneraci a hydrataci. Krém má deodorační účinek a jeho svěží vůně nohy příjemně provoní a uvolní.

  • Zvláčňující krém na nohy Happy Feet Cream. Cena: 69,– Kč / 100 ml

Do bot i na chodidla můžeme aplikovat Osvěžující sprej na nohy a do bot Fresh Shoe Spray, který poskytuje 24hodinovou ochranu před nepříjemným zápachem, zatímco osvěžuje vaše nohy. Aktivní látka Sensidin ®DO zabraňuje množení a růstu mikroorganismů, které rozkládají pot. Chladivý mentol uvolňuje unavená chodidla. Sprej zanechává nohy i obuv ošetřené, provoněné.

  • Osvěžující sprej na nohy a do bot Fresh Shoe Spray. Cena: 99,– Kč / 130 ml

A teď jsou již nohy připraveny na aplikaci zkrášlujícího make-upu Perfect Body Make-up, jehož lehká krémová textura perfektně kryje nedokonalosti a dodává nohám a pokožce těla okamžitý efekt opálení.

Více informací najdete na www.dermacol.cz