Zaujměte na pohovoru díky skvělému outfitu

Kam jdete na pohovor?

Důležité je zamyslet se, na jak vysokou pozici se v hierarchii firmy hlásíte. Zde logicky platí pravidlo, že čím vyšší pozice, tím lepší a kvalitnější oblečení by se mělo zvolit. Nevíte si stále rady? Koukejte kolem sebe, co lidé na obdobných pozicích na sobě nosí.

Tady pozor!

Stopku při pohovoru jednoznačně dejte příliš krátkým sukním, šortkám a otevřené obuvi ve stylu sandálů a žabek. Ženy by se také měly vyvarovat hlubokým výstřihům a odhaleným ramenům i zádům. Jestliže přesto sáhnete po halence či šatech s odhalenými rameny, doplňte sakem nebo propínacím svetříkem.

TIP: krásná a stylová saka naleznete na otto-shop.cz.

Největší faux pas je propocený, zmačkaný oblek, naprosto nepadnoucí nebo špinavé oblečení. Pozor si dávejte i na boty, které se velmi snadno ušpiní. Vrcholem nevkusu jsou sportovní kombinace, kdy si vezmeme k elegantnímu oblečení sportovní boty nebo batoh na záda.

TIP: nechte si své oblečení před „dnem D“ vyčistit. Z pohodlí domova si můžete objednat čistírnu s rozvážkou. Více informací zde

Nebojte se barevnosti

U pohovoru chcete především zaujmout. Docílit toho můžete zajímavou kombinací oblečení. V dnešní době se určitě nemusíte halit od hlavy k patě do černé barvy. Ale nezapomínejte na střídmost a barvy kombinujte s tradičními barvami oblečení, což je právě černá, bílá a šedá.

Nepodceňte detaily

Dámy své oblečení mohou doladit kabelkou nebo šátkem. Muži zvolí zajímavou, ale dobře padnoucí kravatu. Nezapomínejte ani na vhodně zvolený parfém se svěží, a přesto zajímavou vůní.

TIP: výběr luxusních vůní nalezenet na notino.cz