Nejen market

Jak nenaletět v těžkých chvílích rychlopůjčkám? Poradíme vám!

Jak nenaletět v těžkých chvílích rychlopůjčkám? Poradíme…

Aktuální situace není snadná a kvůli státem nařízené karanténě mnoho lidí přichází o pravidelný příjem. V takto těžké až zoufalé situaci proto často sahají po možnosti rychlé půjčky. Řadíte-li se do této skupiny osob, poradíme vám, jak nenaletět rychlopůjčkám a nedostat se do dluhové spirály. celý článek »

Jak je to s rušením zájezdů v aktuální situaci?

Jak je to s rušením zájezdů v aktuální situaci?

Mnoho lidí se na spotřebitelskou poradnu dTestu v posledních dnech obrací s dotazy ohledně rušení zájezdů z důvodu mimořádné situace způsobené výskytem onemocnění COVID-19 v České republice a v destinacích, do kterých mají zakoupený zájezd. Jak v takovém případě postupovat? A lze zrušit zájezdy, které se mají uskutečnit… celý článek »

Jak je to s náhradou za zrušenou kulturní či sportovní akci nebo studijní kurz

Jak je to s náhradou za zrušenou kulturní či sportovní akci…

Od počátku zavedení opatření proti šíření nákazy novým koronavirem množí dotazy týkající se vrácení peněz za zrušené kulturní a sportovní akce, kroužky a studijní či vzdělávací kurzy. Kdy máte právo na vrácení vstupného či kurzovného? Musíte akceptovat uskutečnění akce v náhradním termínu? A v jakých případech by pořadatel… celý článek »

Laser nebo inkoust? Aneb jak na výběr nové tiskárny

Laser nebo inkoust? Aneb jak na výběr nové tiskárny

Laserové tiskárny bývají dražší a není divu, že vám prodejci při konzultaci v kamenné prodejně nejčastěji nabízejí právě je. Ohánějí se obezličkami jako „nejmodernější,“ „nejrychlejší“ nebo „nejpřesnější.“ Pokud však sháníte tiskárnu spíše pro domácí použití, velmi rychle zjistíte, že vám většina nabízených „výhod“ bude ve… celý článek »

Naučte se v životě radovat z maličkostí. Budete mnohem šťastnější!

Naučte se v životě radovat z maličkostí. Budete mnohem…

Uvědomila jste si někdy, co vás dělá skutečně šťastnou? Dlouhodobé plnění snů a ambicí je důležité pro životní posun, ale co dělá náš každodenní život výjimečným? Věřte nebo ne, ale jsou to drobnosti, které bývají tak nenápadné, že si jejich vliv na naše štěstí mnohdy již nepřipouštíme. celý článek »

Myslíte dostatečně na zabezpečení svého bytu nebo domu?

Myslíte dostatečně na zabezpečení svého bytu nebo domu?

Přestože počet vloupání do nemovitostí rok od roku klesá, ochrana majetku je i v České republice určitou nezbytností. Většina z nás ale vůbec netuší, jaký mechanický či elektronický systém mají vstupní dveře do našeho bytového domu nebo dokonce i naše dveře od bytu, a zda vůbec patří do kategorie bezpečnostní. Společnost… celý článek »

A kdo vytírá za vás?

A kdo vytírá za vás?

Úklid domácnosti nepatří mezi oblíbené činnosti nikoho z nás, pokud tedy nejste Monika z Přátel. Naštěstí existují chytří pomocníci, kteří odvedou práci za vás. Stačí zmáčknout jedno tlačítko nebo použít mobilní aplikaci. celý článek »

Vyzkoušejte blahodárný elixír ořechů a čokolády

Vyzkoušejte blahodárný elixír ořechů a čokolády

Čokoláda a oříšky – oblíbená kombinace, která ale bývá dietology často zatracována. Jak je to s ní ale doopravdy? Pokud si ořechy, kakao a čokoládu dopřáváte v rozumné míře, jejich účinky na váš organismus jsou veskrze pozitivní. A když vše zkombinujete ještě s cereální složkou, tak jak je tomu třeba v případě chutných… celý článek »
Partneři rubriky Nejen market
Zajímavé odkazy