Nejen market

Myslíte dostatečně na zabezpečení svého bytu nebo domu?

Myslíte dostatečně na zabezpečení svého bytu nebo domu?

Přestože počet vloupání do nemovitostí rok od roku klesá, ochrana majetku je i v České republice určitou nezbytností. Většina z nás ale vůbec netuší, jaký mechanický či elektronický systém mají vstupní dveře do našeho bytového domu nebo dokonce i naše dveře od bytu, a zda vůbec patří do kategorie bezpečnostní. Společnost… celý článek »

A kdo vytírá za vás?

A kdo vytírá za vás?

Úklid domácnosti nepatří mezi oblíbené činnosti nikoho z nás, pokud tedy nejste Monika z Přátel. Naštěstí existují chytří pomocníci, kteří odvedou práci za vás. Stačí zmáčknout jedno tlačítko nebo použít mobilní aplikaci. celý článek »

Vyzkoušejte blahodárný elixír ořechů a čokolády

Vyzkoušejte blahodárný elixír ořechů a čokolády

Čokoláda a oříšky – oblíbená kombinace, která ale bývá dietology často zatracována. Jak je to s ní ale doopravdy? Pokud si ořechy, kakao a čokoládu dopřáváte v rozumné míře, jejich účinky na váš organismus jsou veskrze pozitivní. A když vše zkombinujete ještě s cereální složkou, tak jak je tomu třeba v případě chutných… celý článek »

Soutěž o balíček vlasové kosmetiky Alkmene BIO

Soutěž o balíček vlasové kosmetiky Alkmene BIO

O adventu nemusí zářit jen nazdobené ulice měst, ale i vaše vlasy. Hýčkejte je kvalitní kosmetikou Alkmene BIO s obsahem rostlinných výtažků z bylin pocházejících z certifikovaného ekologického zemědělství a užívejte si jejich krásný vzhled. Balíček kosmetických přípravků Alkmene BIO určených pro péči o vlasy máme… celý článek »

Potřebujete dodávku nebo užitkový vůz pro vaše podnikání? Čtěte, jak na to

Potřebujete dodávku nebo užitkový vůz pro vaše podnikání…

Pokud podnikáte, dost možná se neobejdete bez užitkových vozidel či dodávek. Někdy je těžké investovat do nového vozového parku, pokud vaše starší auta už neslouží. Dáme vám několik rad, jak chytře investovat do vašich užitkových vozidel, abyste ušetřili a auta vám dlouho a bezproblémově sloužila. celý článek »

RAW občerstvení na večírek patří!

RAW občerstvení na večírek patří!

Chcete své hosty překvapit nebo přímo šokovat? Vyzkoušejte jim na večírku naservírovat RAW jídlo! Jednak je to v poslední době trendy, jednak je to originální nápad a navíc takto připravené jídlo skvěle chutná. celý článek »

Sháníte půjčovnu užitkových vozidel? Pomůžeme vám

Sháníte půjčovnu užitkových vozidel? Pomůžeme vám

Občas je to v podnikání náročné. Obzvlášť pokud potřebujete svůj vozový park. Někdy je potřeba hodně aut, někdy zase není třeba platit tolik peněz za údržbu dodávek a užitkových vozidel. Je náročné vše skloubit dohromady. Naštěstí je tu řešení v podobě půjčovny užitkových vozidel. celý článek »

Nový školní rok s nádechem ovoce. Zasoutěžte si o balíček s výběrem tyčinek značky FIT

Nový školní rok s nádechem ovoce. Zasoutěžte si o balíček…

Škola volá…respektive už zavolala a přivedla školáky zpět do lavic. Čekají je dny plné náročné výuky a moc si neodpočinou ani odpoledne…vždyť pro většinu z nich je připraven bohatý doplňkový program. Sportovní kroužky, skaut, „výtvarka“, lekce hry na hudební nástroje, studium cizích jazyků…a to je jen krátký výčet aktivit… celý článek »
Partneři rubriky Nejen market
Zajímavé odkazy