Nejen market

Potřebujete dodávku nebo užitkový vůz pro vaše podnikání? Čtěte, jak na to

Potřebujete dodávku nebo užitkový vůz pro vaše podnikání…

Pokud podnikáte, dost možná se neobejdete bez užitkových vozidel či dodávek. Někdy je těžké investovat do nového vozového parku, pokud vaše starší auta už neslouží. Dáme vám několik rad, jak chytře investovat do vašich užitkových vozidel, abyste ušetřili a auta vám dlouho a bezproblémově sloužila. celý článek »

RAW občerstvení na večírek patří!

RAW občerstvení na večírek patří!

Chcete své hosty překvapit nebo přímo šokovat? Vyzkoušejte jim na večírku naservírovat RAW jídlo! Jednak je to v poslední době trendy, jednak je to originální nápad a navíc takto připravené jídlo skvěle chutná. celý článek »

Sháníte půjčovnu užitkových vozidel? Pomůžeme vám

Sháníte půjčovnu užitkových vozidel? Pomůžeme vám

Občas je to v podnikání náročné. Obzvlášť pokud potřebujete svůj vozový park. Někdy je potřeba hodně aut, někdy zase není třeba platit tolik peněz za údržbu dodávek a užitkových vozidel. Je náročné vše skloubit dohromady. Naštěstí je tu řešení v podobě půjčovny užitkových vozidel. celý článek »

Nový školní rok s nádechem ovoce. Zasoutěžte si o balíček s výběrem tyčinek značky FIT

Nový školní rok s nádechem ovoce. Zasoutěžte si o balíček…

Škola volá…respektive už zavolala a přivedla školáky zpět do lavic. Čekají je dny plné náročné výuky a moc si neodpočinou ani odpoledne…vždyť pro většinu z nich je připraven bohatý doplňkový program. Sportovní kroužky, skaut, „výtvarka“, lekce hry na hudební nástroje, studium cizích jazyků…a to je jen krátký výčet aktivit… celý článek »

Jogurt Pan Bůůů nově ve větším balení, s méně cukru a vlastní písničkou

Jogurt Pan Bůůů nově ve větším balení, s méně cukru…

Kdo by neznal bezlaktózový jogurt Pan Bůůů, který vyrábí oblíbená česká mlékárna Hollandia. Tuto lahodnou a zdravou pochoutku můžete od června zakoupit ve větším balení (130 g). Novinkou je i snížení obsahu cukru z původních 13 g na současných 12 g. Pan Bůůů si podmanil vaše chuťové pohárky lehkým složením s prospěšnými… celý článek »

Pět aktuálních trendů v mlsání

Pět aktuálních trendů v mlsání

Současné trendy, a dokonce i v mlsání, jdou stále dopředu! Víte, že si můžete dopřát příjemné chvilky mlsání bez výčitek? Stačí vědět, po jakých dobrotách sáhnout. Na co hledět při výběru cukrovinek, abyste z nich měli ten správný požitek a k tomu i dobrý pocit? celý článek »

Hlaste se o svá práva i na železnici

Hlaste se o svá práva i na železnici

Řada cestovatelů už ví, že má nárok na finanční kompenzaci a servis ze strany aerolinek při zpoždění nebo zrušení letu. Vlaky využívají Češi k osobní dopravě mnohem častěji než letadla, často si však nejsou vědomi svých práv. Jak je to s odškodněním při zpoždění vlaku? Platí u různých železničních dopravců stejná pravidla? celý článek »

Jahodová a borůvková ZMRZKA od Hollandie

Jahodová a borůvková ZMRZKA od Hollandie

Svěží, lehká, lahodná, božská… Vaše chuťové pohárky si právě podmanila nová ZMRZKA od české mlékárny Hollandia. Perfektně vyváženou chuť dodává této novince příjemně nakyslý jogurt s prospěšnými kulturami BiFi, voňavé a slaďoučké jahody nebo borůvky a hořká křupavá poleva. celý článek »
Partneři rubriky Nejen market
Zajímavé odkazy