Nejen market

Tyto informace o slevách Vám mohou pomoci ušetřit tisíce korun měsíčně

Tyto informace o slevách Vám mohou pomoci ušetřit tisíce…

Na AkčníCeny.cz najdete každý den přehled zlevněných produktů čítající tisíce položek. Ušetřit můžete nejen na základních potravinách, ale např. i na školních potřebách, oblečení, sportovních potřebách, kosmetice apod. AkčníCeny.cz pro Vás sledují akční nabídky prodejců působících po celé České republice, ušetřit tedy může… celý článek »

Na dovolené utrácejte s rozumem

Na dovolené utrácejte s rozumem

Cestování je nejlepší životní investicí, říká se. Peníze, které vložíte do nových zážitků a poznání, jsou ty nejlépe zhodnocené. I z toho důvodu jezdíme každý rok na dovolenou a chceme si užít poznávání cizích krajin na maximum. Jak to ale udělat, abyste se nevrátili sice obohaceni o nové zážitky, ale s kontem, které zeje… celý článek »

Soutěž o balíček kosmetiky Sanosan Natural Kids

Soutěž o balíček kosmetiky Sanosan Natural Kids

Z letních dobrodružství se naši nejmenší vracejí plní zážitků, ale často také špinaví od hlavy po paty. Pokud chcete mít aspoň na chvíli zpět svou voňavou princeznu a upraveného slušňáka, bude se vám hodit balíček kvalitní německé kosmetiky Sanosan Natural Kids. Připravený je pro tři výherce naší dnešní soutěže. celý článek »

Sny a přání se mohou plnit kdykoliv během roku, stačí jen trochu chtít

Sny a přání se mohou plnit kdykoliv během roku, stačí jen…

Sny a přání jsou od toho, aby se plnily. Zejména ty, které ve své podstatě chtějí potěšit nebo pomáhají druhým, ať už blízkým lidem nebo zvířatům. Iniciativa „Plníme klientům jejich přání“ společnosti UniCredit Bank se postarala o splnění 100 takových přání a snů, a to nejen v rámci České republiky, ale i Slovenska. Všechna… celý článek »

Letní čtení: Kamarádi ze záhrobí

Letní čtení: Kamarádi ze záhrobí

Hrobové ticho? Nálada jako na funuse? Na tomhle hřbitově ani omylem! Smrtí zkrátka nic nekončí. Přátelství i nesváry jdou někdy až za hrob. Pro všechny nebojácné děti jsou tu velmi podivuhodné příběhy z útulného hřbitova v Malinově. celý článek »
Partneři rubriky Nejen market
Zajímavé odkazy