Nejen market

Nakupování v supermarketech a reklamní akce v době

Nakupování v supermarketech a reklamní akce v době

Ať už se stravujeme správně či nesprávně, většina z nás musí pro potraviny do obchodu. Ovšem dřívější malé obchůdky dnes vystřídali velké, reklamami nabité supermarkety. Takže naše stravování začíná v supermarketu, který obsahuje tolik reklamy na různé potraviny, že na nakupujícího člověka číhá příliš mnoho rozhodnutí. celý článek »

Letní květinové dezerty

Letní květinové dezerty

Přineste letos originálně tematiku květin i na váš stůl a vykouzlete dezerty, které přímo čiší pozitivní náladou. Vytvořte třeba květinové čokoládové cupcakes nebo rozkvetlý piškot s tvarohovým krémem a malinami. Do zdobení můžete zapojit i děti! celý článek »

Ovocné pyré je vhodné i pro dospělé

Ovocné pyré je vhodné i pro dospělé

Nejrozšířenější stravovací chybou Čechů je nepravidelné stravování, vynechávání snídaně stejně jako svačin. Na vině může být nejen hektické tempo, ale i fakt, že v tu chvíli prostě nevíme, co si dát. Přitom je to tak snadné a inspirovat se lze v regálech s potravinami pro děti. Zde totiž najdete ideální tip na svačinu… celý článek »

Vykouzlete si dobroty díky Pribináčku

Vykouzlete si dobroty díky Pribináčku

Krásné počasí nás láká ven, abychom si s dětmi užili spoustu zábavy. Na hřišti nebo na výletě nezapomeňte doplnit energii osvěžující svačinkou s Pribináčkem. Zapojte do její přípravy i své děti a odstartuje den plný her už v kuchyni. celý článek »

Vyhrajte letní čtení, novinku Léto s Afroditou!

Vyhrajte letní čtení, novinku Léto s Afroditou!

Čtyři ženy různého věku a z různých koutů světa se neznají, přesto však mají jedno společné: každá má problém se svými blízkými. A každá ho řeší prázdninovým dobrodružstvím na řeckém ostrově Korfu… Knižní novinka Kim Greenové Léto s Afroditou je skvělé prázdninové čtení, co nejen pobaví, ale také kniha, která otevírá ženám… celý článek »

Pochutnejte si na dobrotách plných jahod

Pochutnejte si na dobrotách plných jahod

Jahodová sezóna je v plném proudu. Přestože jsou čerstvé jahody naprosto dokonalé, můžeme si s nimi v kuchyni trochu pohrát. Jenom nezapomínejte, že ty nejlahodnější kousky si buď sami vypěstujete na zahrádce, nasbíráte na samosběru, nebo zakoupíte od tuzemských pěstitelů. Jednoduchým pomocníkem při jejich výběru jsou loga… celý článek »

Partneři rubriky Nejen market
Zajímavé odkazy