A kdo vytírá za vás?

Nečekaná návštěva

Pozvali se k vám kamarádi na večeři nebo nečekaně přijede partnerova maminka, ale vy jste stále v práci? Žádný problém, stačí použít aplikaci iRobot HOME a nastavit začátek úklidu. V aplikaci si můžete robota i pojmenovat a určit si, ve které místnosti potřebujete aktuálně začít vytírat. Jestliže se během úklidu robot vybije, dojede se automaticky dobít a pak pokračuje ve vytírání, dokud nebudou místnosti zcela uklizeny.

Doma je doma

Každý z nás má doma různé komody, stolky, sošky z cest či květináče. Toto vybavení dotváří celkový vzhled místností a doplňuje útulnou atmosféru domova. Horší už je pohyb s mopem v ruce okolo těchto věci. Kolikrát se vám stalo, že jste rukojetí mopu zavadili o květináč a na poslední chvíli zabránili neštěstí? Robotický mop se pomocí inteligentního mapování dokonale seznámí s půdorysem domácnosti a bude mít přehled o všech překážkách v cestě. Díky designovému tvaru dokáže uklízet těsně podél hran nábytku a ano, dostane se i do všech koutů, které také pečlivě vytře.

Rychlý úklid není problém

Můžete si vybrat, jestli chcete suchý úklid, nebo mokré vytírání. Stačí nasadit čisticí podložku a robot začne uklízet. V režimu mokrého vytírání si díky trysce poradí s lepkavou podlahou nebo kuchyňským tukem. Suchý režim se používá pro rychloúklid, když nemáte po ruce vysavač a stačí vám, když bude uklizeno tzv. „na dvorečku“. Po dokončení programu robota jednoduše podržíte nad odpadkovým košem a stisknutím tlačítka se podložka uvolní do koše. Součástí každého balení jsou jak jednorázové podložky pro mokrý i suchý úklid, tak opakovaně použitelná podložka, kterou jednoduše vyperete v pračce.

Braava Jet m6

Malý pomocník pro vaši domácnost, který vám ušetří spoustu času a pečlivě vytře všechny místnosti. Můžete ho ovládat aplikací v mobilnímtelefonu zpráce, při cestě domů, zkrátka kdykoliv. Pomocí nejmodernější­mapovací technologieImprint má dokonalý přehled o půdorysu domácnosti a díky designovému tvaru se dostane i na těžko dostupná místa. Doporučená cena 16999 Kč na www.irobot.cz.