Bezpečný povrch u bazénu – koupání bez rizika uklouznutí

Lehce čistitelná a hygienická podlaha

Během pokládky kamenného koberce jsou malé říční oblázky smíchány s pryskyřicí, podlaha je tak velmi příjemná na bosou nohu a navíc nechladí. Pojivo v podobě pryskyřice je naprosto zdravotně nezávadné, hygienické, neobsahuje toxické nonylfenoly a neškodí přírodě ani vodním zdrojům.

Kamenný koberec je odolný vůči nečistotám, solím a výborně se udržuje pouze smytím deštěm nebo proudem vody z hadice či vysokotlakého čističe.

Snadná pokládka

Jednou z mnoha výhod kamenného koberce je snadná a rychlá pokládka, kterou bez obtíží zvládne každý kutil. Povrch TopStone lze bez problémů přizpůsobit různým tvarům i podkladům – ať již jde o nový nebo starý beton, kámen, anhydrid, asfalt či dlažbu. Překážkou nejsou ani svislé plochy, na nichž lze povrch aplikovat i bez nutnosti realizace bednění.

Projít se po nové ploše budete moci po 24 hodinách a plně ji zatížit za 7 dní. Malý technologický unikát představuje rychlost aplikace systému TopStone na nově vytvořený beton. Pokud je beton kvalitně udělaný a má odpovídající zbytkovou vlkost, nemusíte čekat na jeho „vyzrání“ 21 dní, ale už po 5 dnech můžete bez obav začít s pokládkou.

Design na míru

Pevný základ systému TopStone spočívá v drobných říčních kamíncích různých barev a velikostí, které pochází z oblasti Dunaje. Pokud toužíte po mramoru, nabízí TopStone i řešení s drceným italským mramorem. Kamenný koberec můžete vybírat z 15 barevných provedení mramorových kamínků a z 9 odstínů říčních kamínků. Povrch okolo bazénu tak lehce barevně sladíte s vaším domem nebo s terasou.