Březen - do plavek vlezem, duben - snad do nich zhubnem

Bez zbytečné zátěže…

Než se do boje s přebytečným tukem pustíte, zkuste se zbavit nečistot, které vaše tělo zatěžují, i když se na kila nepočítají. Při očistné kúře vyzkoušejte tekutý přípravek Liftea Metabolik, který představuje vyvážený komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv přispívajících k celkovému pročištění organismu. Obsahuje mimo jiné šťávu ze plodů švestky, která přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu a napomáhá tak vyprazdňování, a aronie obsahující cenné látky s antioxidačními vlastnostmi. Extrakt z listů břízy bílé a nati celíku zlatobýlu pak podporuje správnou funkci ledvin a močových cest. Nechybí extrakt ze semen ostropestřce mariánského a řapíku artyčoku, které přispívají k ochraně zdraví našich jater. Přípravek je vhodný jak při detoxikačních kúrách, tak při redukčních dietách. Denní dávka (15 ml, tedy přibližně 1 polévková lžíce) se ráno rozpustí v 1,5 litru vody, kterou popíjíte během celého dne, a to po celou dobu dvoutýdenní očistné kúry.

… i kil

Málo platné, kromě škodlivin se po zimě často potřebujeme zbavit i kil. Na řadu tak přichází ananas coby zdroj enzymu bromelainu, který podporuje lepší trávení a látkovou výměnu. Organismus tak může pracovat efektivněji a neukládá přebytečné tuky. Vyzkoušejte doplněk stravy Liftea Ananas, který kromě enzymu bromelainu obsahuje ještě další složky podporující hubnutí. Jsou jimi extrakty zeleného čaje podporující metabolismus tuků a synefrin z divokého pomeranče, který přispívá ke zvýšení výdeje energie.

Soutěžní otázka:

Doplněk stravy Liftea Metabolik obsahuje šťávu z plodů:

  1. baronie
  2. aronie
  3. ironie

Správnou odpověď najdete na www.liftea.cz.

Jak se zúčastnit? Odpovědi zasílejte do 14.4.2017 na e-mail soutez@npmedia­.cz. Do předmětu e-mailu uveďte HUBNEME DO PLAVEK. 3 výherce odměníme balíčkem obsahujícím 1 x Liftea Metabolik a a 1 x Liftea Anananas.