Čím nakrmit malého psího miláčka?

Pro ty nejvybíravější jazýčky

Řada PETIT vyhovuje vysokým výživovým nárokům malých plemen. Jednotlivé granule mají speciální velikost, obsahují vysoký podíl masa i energie a vyznačují se vysokou stravitelností. Dále disponují funkčními komponenty, které přispívají ke zlepšení kondice a kvality srsti. Jde o řadu bohatou na energii, jež obsahuje účinné látky pro podporu srdeční činnosti, dlouhodobou antioxidační ochranu organismu, zdravý chrup a celkovou vitalitu. Kromě funkční stránky jsou krmiva značky PETIT pestrá a variabilní, a proto osloví i ty nejvybíravější jazýčky.

Mezi tato plemena patří například oblíbení jorkšír, čivava, mopsík nebo bišonek. Nutriční specialista, Ing. Martin Kváš, vysvětluje jejich specifické výživové potřeby: „Toy plemena psů se dožívají zhruba dvou až třínásobného věku než velcí psi, a proto potřebují funkční krmivo na ochranu oběhového aparátu, podporu vitality a zdraví chrupu i kloubů. Malí psi mají velmi krátký trávicí trakt a malé rozměry žaludku. Přitom mají vysoké nároky na energii. Proto vyžadují krmiva vyrobená ze surovin nejvyšší kvality a s vysokým obsahem masa. Krmiva by měla obsahovat málo obilovin – low grain, nebo být bez obilovin zcela – grain free.“ Kromě specifické anatomie vyžadující individuální přístup k výživě, bývají tito psi nároční na péči o srst. Proto je i její kvalita dalším stupněm lásky k nejmenším čtyřnohým miláčkům. www.petitbreed­s.com

Pestrost i pro psího mazlíčka

V péči o Vašeho přítele nesmíte zapomenout na podstatnou část jeho identity, a tou je jeho velmi specifická osobnost. Váš miláček jistě nepřistoupí na to, aby jeho každodenní výživa byla jednotvárná a nudná. Při pohledu do Vaší misky je mu jasné, že svět nabízí nepřebernou škálu pamlsků, pochoutek a lahůdek pro ty nejvybíravější jazýčky.

Nabídněte mu stejnou pestrost v jeho stravě, speciálně upravené pro potřeby malých plemen: „Komplexní Výživový Program Petit“, který zahrnuje kompletní krmiva, konzervy, kapsičky, pamlsky i výživové doplňky. Sortiment krmiv je navržen v souladu s výživovými potřebami malých plemen: speciální tvar a velikost granulí, vysoký obsah masa a energie, vysoká stravitelnost a funkční komponenty, které přispívají ke zlepšení kondice a kvality srsti. Pestrá škála doplňků Petit zajistí spokojenost a každodenní úsměv Vašeho psího parťáka.

Pojďte s námi soutěžit

  • Petit Lamb & Atlantic Fish 1,5kg

Vyvážená a dobře stravitelná směs krmiva pro malé psy, kteří trpí potravinovými alergiemi nebo mají problémy se zažíváním.

  • Masové kapsičky Petit 80 g

Neskutečně šťavnaté kapsičky Petit (80 g) budou pro vašeho pejska zaslouženou odměnou po náročném dni. Byly vyrobeny pouze z přírodních surovin a nabízejí spoustu úžasných chutí. Každá kapsička je obohacena o lososový olej pro lesklou a zdravou chuť a váš malý společník si je doslova zamiluje.

  • Masové pamlsky Petit 50 g

Malinké kousky sušeného kachního nebo kuřecího masíčka. Ideální jako odměna za skvěle provedený povel.

Máme pro vás připravené 3× balení superprémiového krmiva Petit pro psy malých plemen. Stačí pouze odpovědět na jednoduchou otázku.

Co znamená anglické označení krmiv pro psy „grain free“?

  1. Krmiva se sníženým obsahem obilovin
  2. Krmiva bez obilovin
  3. Krmiva bez masa

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@npmedia.cz s označením KRMIVO do 28. prosince 2016. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.