Hydratovaná a chráněná pokožka i při častém mytí

Ač se to zdá jako paradox, voda patří mezi jeden z nejrizikovějších faktorů v souvislosti s vysoušením naší pokožky! Pokud trpíte suchou pletí už delší dobu, měli byste dobu koupele výrazně omezit. Příliš vysoká teplota vody a časté mytí totiž zbavují naši kůži vrchní ochranné bariéry. To může mít za následek zvýšenou citlivost a nedostatečné vyživení naší pokožky.

Nechcete se ale příjemných chvil ve vaně vzdát?

Poohlédněte se po produktech, které i při častém mytí udrží vaši pleť ve skvělé kondici. Zdravé mytí vám zajistí několik ověřených produktů od značky Lactovit, španělského výrobce tělové kosmetiky. Ochranná řada ACTIVIT nabízí sprchové gely ve dvou velikostech – 300 ml a 500 ml (MOC – 69 Kč, 105 Kč). Díky účinnému složení pomáhají obnovit přirozenou kožní mikroflóru narušenou vnějšími vlivy. Pleť si udrží přirozené zdraví a je chráněná po celý den. Příjemně voní a dodá pokožce energii. Sprchové gely řady ACTIVIT obsahují revoluční mléčné mikrokapsle LACTOSOMAS, které vyživí všechny tři vrstvy pokožky a dodají ji potřebné minerály, vitaminy a proteiny. Jsou bez parabenů a pH neutrální.

Chcete zbavit své tělo nečistot a zároveň ho nechat hydratované po celý den?

Lactovit mléko do sprchy s esenciálními oleji (MOC – 109 Kč) vám to jednoduše umožní. Kombinace olejů zanechá pokožku jasnou a zářivou. Aplikuje se přímo ve sprše na vlhkou pleť, poté stačí pouze opláchnout vodou. Po usušení ručníkem se můžete ihned obléknout. Mléko do sprchy s esenciálními oleji obsahuje taktéž 0 % parabenů.

Výrobky značky Lactovit jsou k sehnání ve většině běžných drogerií.