Pejskaři, bez psího ručníku se v létě neobejdete

Praktický ručník pro psy je speciálně navržen pro bezproblémové osušení jejich srsti. Má unikátní tvar s otvorem na hlavu, který pejskům sedí a zajistí vsakování stékající vody do ručníku. Širší část ručníku zůstává volná pro frotýrování psa a vysušení celého těla včetně osušení paciček a ocásku. Bez této vychytávky se v létě opravdu neobjedete.

Jak postupovat při vysoušení pejska psím ručníkem?

Po koupání pejska nechte stoupnout nebo sednout na užší část ručníku. Voda stékající z jeho srsti se vsakuje rovnou do ručníku a širší část je volná pro utírání.

Ještě, než se stihne pejsek oklepat přehoďte přes něj širší část ručníku a hlavu provlékněte otvorem. Ručník je navržen tak, aby jeho širší část sloužila pro pohodlné frotýrování srsti psa.

I po vyfrotýrování a vysušení celého těla zbydou na ručníku suché plochy pro dosušení paciček i ocásku; hlavové partie doporučujeme osušovat jako poslední.

Produkt byl vyvinut a testován v Česku a je chráněn patentovým vzorem. Ručník je vyroben ze 100% bavlny a má vynikající absorpční vlastnosti. Po použití jej snadno vyperete v pračce, můžete ho bez obav vyprat i na 60 °C.

Ručník je vhodný pro každého pejska, stačí si jen vybrat tu správnou velikost. V nabídce jsou čtyři základní velikosti od těch nejmenších až po velikost XL určené pro největší psy. K dostání jsou i v různých barevných provedeních. Ceny ručníků se podle velikosti pohybují od 390 do 690 Kč.

Více informací o výrobku se dozvíte na www.psirucnik.cz