S dětmi na cestách nemusí být vždy peklo

Déle čisté a snadněji omyvatelné díky nanoimpregnaci Baby Safe & Clean Textil

Každý, kdo má malé dítě, dobře ví, jak těžké je udržet věci v jeho dosahu čisté. Tu skvrna od bláta na autosedačce (ta louže se musela prozkoumat), tu zmrzlina na kočárku (ukousnout konec kornoutku je velká legrace), tu vylité pitíčko v autě (to samo). S nanoimpregnací Baby Safe & Clean Textil si výrazně ušetříme práci. Na ošetřeném povrchu vytváří vysoce hydrofobní ochrannou nano vrstvu, která má samočisticí schopnost (tzv. lotosový květ), je plně transparentní, nezanechává mastný film ani zápach. Sprej chrání textil před „nehodami“ v podobě vody a vylitých nápojů, moči, potu, bláta a výrazně usnadňuje také čištění a údržbu. Přípravek je vhodný pro impregnaci kočárků, autosedaček, polstrování, bot, oblečení, hraček, koberců, matrací, ložního prádla a dalších textilních povrchů. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, je biologicky odbouratelný a neškodí životnímu prostředí. Splňuje požadavky vyhlášky o hygienických požadavcích na výrobky pro děti do 3 let. Orientační prodejní cena je 310 Kč. Více na www.babyclean.cz.

Pro všechny poklady v autě je pořadač Lässig Car Wrap To Go

Pořadač do auta Lässig Car Wrap To Go nejen že pojme všechny nezbytnosti malých cestovatelů, ale také ochrání zadní část sedačky. Pořadač s veselými dětskými motivy má držák na lahev, dvě kapsičky na zip na tajné poklady a přihrádky, do kterých se vejde oblíbená hračka či plyšák. „Kapsář“ se snadno přidělá pomocí popruhu k opěrce hlavy a celý se pak dá odnést s sebou i s obsahem. Díky všem „důležitostem“ takto hezky pohromadě cesta dítku rychleji utíká a více ho baví. Orientační cena je 870 Kč. Více na www.lassig-fashion.cz.

Pořádek v tašce na kočárek? S Buggy Organizer od Lässig to není nereálné

Fakt, že dámským kabelkám kraluje většinou spíše chaos, je všeobecně znám. Nicméně nemusí tomu tak být. Zkuste si na cesty přibalit tašku na kočárek Lässig Buggy Organizer. Má totiž šikovně rozdělené kapsy a řadu přihrádek, takže je velmi jednoduché v ní udržet pořádek. Navíc je ušita z kvalitních materiálů a je na výběr v mnoha vzorech, které báječně vypadají. Snadno ji připevníme k jakémukoliv kočárku pomocí kroužků a budeme mít tak všechny nezbytnosti pro děťátko stále při ruce. Orientační cena je 780 Kč. Více na www.lassig-fashion.cz.

Pro řádný pitný režim láhev Drinking Bottle od Lässigu

Děti někdy přes všechnu „práci“ zapomínají na pitný režim. Neustálému připomínání bude rázem konec, když budou mít děti veselou láhev Drinking Bottle od Lässigu. Nejenže se z ní pije brčkem, což děti baví, ale ještě opravdu neteče, ani když se v batůžku omylem otočí – tudíž je skvělá na cestování. Navíc se dá pohodlně zavěsit díky oušku s karabinkou a ještě je s krásnými obrázky zvířecích kamarádů. Maminky ocení nezávadnost plastu této půllitrové lahvičky a možnost umýt láhev bez obav v myčce. Orientační cena je 280 Kč. Více na www.lassig-fashion.cz.

Pohodlí pro krční páteř s cestovním polštářkem ze speciálního materiálu Outlast®

Cestovní polštářek dětem zpříjemní cestování. Do podkovy se hlavička pohodlně opře a ulehčí se i krční páteři. Použít se dá i při hraní, trénování motoriky dětí, nebo jako provizorní polštářek třeba do stanu. Navíc je polštářek vyroben ze speciálního materiálu Outlast®, který má termoregulační vlastnosti. Polštářek má slabší stranu do teplejších dnů a silnější stranu do chladných dnů. Jelikož složení s Outlastem zamezuje vzniku pocení (až o 40 %), je polštářek ideální i pro osoby s kožními problémy. Vnitřní náplň tvoří polystyrenové mikrokuličky. Orientační prodejní cena je 310 Kč. Více na www.little-angel.info.

Stop sluníčku v autě s clonou Sun protector od BeSafe

Asi nikomu není příjemné, pokud svítí paprsky přímo do očí, natož pak malým dětem. Se sluneční clonou Sun protector od BeSafe máme po starostech. Clona je dostatečně velká, takže dokáže zastínit velkou plochu a upevní se velmi snadno pomocí přísavek přímo na okno vozu. Orientační prodejní cena je 120 Kč. Více informací na www.autosedacky-besafe.cz.

„Izolační“ vrstva do autosedačky pro pohodlí miminek

Malé děti ještě nemají takovou schopnost termoregulace jako my dospělí a tak je jim snáze zima, ale také horko. Potah Protective cover od BeSafe udržuje příjemnou teplotu autosedačky i během horkých letních dní a zabraňuje tak pocení dítěte. Potah zároveň slouží jako ochrana před znečištěním sedačky. Orientační prodejní cena je od 940 Kč (podle typu autosedačky). Více na www.autosedacky-besafe.cz

Čistota (i) na cestách s vlhčenými ubrousky MonPeri

Zkušené maminky bez vlhčených ubrousků prakticky neopouštějí domov. A dobře dělají. Vlhčené ubrousky MonPeri jsou na cesty jako stvořené. Neobsahují žádnou parfemaci a jsou s výtažkem z aloe vera vhodné i pro citlivou pokožku. Díky pevné a zároveň jemné struktuře zaručují ubrousky šetrnou a důkladnou hygienu dětských ručiček i tváří bez podráždění. Orientační prodejní cena je 50 Kč. Více na www.monperi.cz.