Soutěžte o netradiční kombinaci životabudičů

Důležité vitaminy

Patří k nim například vitamíny skupiny B, a proto jsme pro vás připravili soutěž o tekutý doplněk stravy Floradix Vitamin-B-Komplex, který vitamíny B1, B2, B3, B6, B7 a B12 nabízí v kombinaci s dalšími tělu prospěšnými látkami. Patří k nim výtažky z bylin a ovocných šťáv, ale také oblíbené životabudiče guarana a zelený čaj.

Co je to guarana?

Pod zažitým označením guarana se skrývají semena z rostliny nazvané Paulinie nápojná, jejíž domovinou je Venezuela a severní Brazílie. Extrakt ze semen podporuje celkovou fyzickou i psychickou vitalitu, stejně jako bdělost, duševní výkonnost nebo paměť. Příznivý vliv má také na imunitní systém, normální trávení a kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismu. K osvěžení těla a fyzickému i psychickému povzbuzení vyzkoušejte i zelený čaj, který je dobře známý jako antioxidant. Zároveň ale podporuje bdělost, koncentraci a duševní zdraví. Výčet dalších pozitivních vlastností, které má zelený čaj, je dlouhý. Jmenujme tedy alespoň příznivý vliv na normální činnost srdce, podporu normální hladiny cholesterolu v krvi nebo vylučování vody z těla.

Pojďte s námi soutěžit

Tekutý doplněk stravy Floradix Vitamin-B-Komplex získá 5 výherců naší soutěže. Pokud se do ní chcete zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěží otázku:

Doplněk stravy Floradix Vitamin-B-Komplex je k dostání ve formě:

a) tekutiny

b) tablety

c) dražé

Nápovědu i více informací o doplňcích stravy značky Floradix najdete ZDE.

Správné odpovědi zasílejte do 7. 12. na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Vitamin- B-Komplex.