Soutěžte o VIP vstupenky na WORLD OF BEAUTY & SPA

Stejně jako dvě desítky tisíc pravidelných návštěvníků ani Vy si nenechte ujít návštěvu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v pátek 9. a sobotu 10. září v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany. V nabídce bude několik stovek prestižních značek z oborů profesionální kosmetiky, přístroje a vybavení pro kosmetické, kadeřnické a nehtové salony, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Jedním z „hitů“ bude opět přírodní a BIO péče.

Nechte si poradit

Odborníci na stáncích se budou věnovat anti-aging metodám, aromaterapii, péči o nohy, masážím, relaxaci, regeneraci i alternativním metodám péče o tělesné a duševní zdraví. Partnery i účastníky veletrhu jsou největší oborová sdružení: Unie kosmetiček, Asociace pracovníků v regeneraci, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení PROKOS, aj. Veletrh budou provázet semináře věnované, kromě pěstící kosmetické péče, detoxikaci, relaxačním procedurám i duševnímu rozvoji. Komerční sekce ambasád U.S.A. a Francie připravily seminář týkající se jejich trhů s kosmetikou a jejich možnostem pro české dovozce a výrobce.

Objevte nové trendy

Trendy v líčení, účesech a odívání – look 2016/2017 objevíte s tradičními jmény, jako Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková, Dáda Kusá, Romana Topinková, Honza Hlaváček, Honza Špilar a dalšími „guru“ světa módy. Zazáří opět nejkrásnější dívky – miss ČR. Také připravujeme atraktivní podívanou v podobě soutěží. Uvidíte Českou mistrovskou soutěž v make-upu, nail designu, soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2017, soutěž v prodlužování řas, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA i soutěž v naturálním fitness.

Navštivte i další doprovodné veletrhy

Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvníky našeho veletrhu s platnou vstupenkou vstup zdarma. Můžete tak navštívit veletrh dekorací FOR DECOR & HOME, Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany.

Soutěžte s námi!

Odpovědězte správně na zadanou otázku a vyhrajte 2× VIP vstupenku na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2016.

Soutěžní otázka:

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 9. a 10. září 2016 v PVA Expo Praha – Letňany, bude probíhat finále kadeřnické soutěže Inspirace 2017. Který den?

  • a) neděle 11.9. 2016
  • b) pátek 9.9. 2016
  • c) sobota 10.9. 2016

Správné odpovědi nám zasílejte do 29.srpna na soutez@npmedia.cz s označením VELETRH.

Fotogalerii z předešlých akcí, videa, aktualizovaný program, jakožto další informace pro podzimní veletrh najdete na www.WorldOfBe­auty.cz . Více také na našich stránkách na Facebooku http://www.fa­cebook.com/Kos­metickyVeletrh