Soutěžte s námi o vstupenky na festival zdraví, krásy a pohybu!

I v letošním roce pro Vás chystáme bohatou nabídku trendů v těchto třech základních festivalových tématech. Přijďte se ve dnech 14. – 15. října 2016 podívat do Kongresového centra Paláce Pardubice, kde na Vás ve 3. patře budou čekat zajímavé produkty, služby, veselý a podnětný doprovodný program.

Co vás zde čeká?

Z oblasti zdraví Vás čeká možnost nechat si odborníky vyšetřit bezplatně zrak, zjistíte hodnoty krevního tlaku, cukru a cholesterolu. Svá unavená chodidla pak můžete svěřit do péče podologa. Na jednom místě lze využít i možnosti individuálních nutričních konzultací, nechat si zjistit stav svého metabolismu i stav minerálů v těle.

K tématu krásy Vám nabízíme poradenství z oboru kosmetiky, líčení včetně nejnovějších produktů péče o pleť. Módní výstřelky Vás čekají i na módních přehlídkách.

K pohybu lze na festivalu najít a vyzkoušet si pohybové aktivity z oblasti fitness, tradičního čínského cvičení, cvičení na bolest zad nebo rehabilitační a rekondiční cvičení. A jak se na festival dostanete? Jednoduše, autobusem MHD na Masarykovo náměstí, kde Vás budeme ve 3. patře Paláce Pardubice očekávat s otevřenou náručí.

Soutěžte o vstupenky!

Odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a můžete získat 2 x rodinnou vstupenku na Festival zdraví, krásy, pohybu:

Kolik stojí rodinné vstupné na Festival, zdraví, krásy, pohybu?

  1. 10,– Kč
  2. 30,– Kč
  3. 60,– Kč

Nápovědu můžete hledat na www.zdravi-krasa-pohyb.cz.

Odpovězte-mailem do 2. října 2016 na mailovou adresu: soutez@npmedia­.cz. Do předmětu uveďte: Festival, zdraví, krásy, pohybu 2016.