Stojíte před rozhodnutím koupit si nákladní vůz či dodávku? Koupi promyslete

Použité vozy z bazaru nákladních vozidel

Použité vozy jsou cenou někdy i řádově níže. Navíc máte velký výběr a vůz si můžete vyzkoušet. Také jsou prověřené na spolehlivost, takže se můžete vyhnout poruchovým řadám a motorům.

Bazarový nákladní vůz neztrácí tolik na hodnotě, jako nový vůz. Nový vůz totiž ztrácí stovky tisíc hodnoty už jen tím, že s ním vyjedete z autosalonu.

Zkušený odborník vám v této oblasti dobře poradí. Stejně tak automechanici a další lidé kteří se s provozem nákladních vozů setkávají z technické a finanční stránky.

Půjčení užitkových vozidel

Pronájem nákladního vozu je velmi výhodný, pokud se vám často střídá přepravovaný sortiment. Nemusíte tak vlastnit vozy, které využíváte jen v sezoně a pak tři čtvrtě roku stojí. Lepší je si takový vůz půjčit a v případě potřeby vyměnit za jiný, který se vám právě hodí. Platíte tak pouze za to, když nákladní auto využíváte.

O servis vozu se stará majitel, takže nemusíte nic řešit a nevznikají vám žádné nečekané výdaje na opravy. Tento komfort si velmi brzy oblíbíte a nebudete už chtít jinak.

Zvolíte koupi použitého nákladního auta, nebo pronájem dodávek či koupi užitkového vozidla? Oboje se vyplatí daleko více než nákup nového vozu. Použité a pronajaté vozy splňují i nejvyšší normy, jak technické, tak emisní, takže nebudete mít problém. Na ojeté vozy se dá též pořídit záruka, která vám bude krýt případné závady, i ty skryté.