Vychutnejte si léto s pivními mixy z Litovle

Jaké letní osvěžení doporučuje Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel?

Litovel Černý Citron – ležák s chutí citronu dostupný i jako nealko

Nejde o klasický radler, tedy pivo smíchané s limonádou, ale o pivní mix s osvěžující sílou citronu a 4 % alkoholu. Harmonická hořkost litovelského Černého Citronu je podtržená temnou barvou získanou z praženého sladu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát nealkoholické osvěžení, je pivo Černý Citron nealko.

  • Orientační cena: 20 Kč (plechovka – alko verze), 16 Kč (plechovka – nealko verze)

Litovel Pomelo – nealko pivní mix

Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí pomela se vyznačuje vůní a chutí směsi tropických citrusových plodů. Snoubí se v něm jemná hořkost piva s chutí a barevným odstínem pomela, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Skvělý pro letní cestování!

  • Orientační cena: 16 Kč (plechovka)

Litovel Červený Pomeranč – příjemná směs tropické chuti a piva z Hané

Míchaný alkoholický nápoj z výčepního piva s příchutí červeného pomeranče voní a chutná po tropických citrusových plodech. Potěší jemnou hořkostí piva s chutí a barevným odstínem červeného pomeranče, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Ideální pro osvěžení kdekoli!

  • Orientační cena: 17 Kč (plechovka)

Pojďte s námi soutěžit!

Po kterém slavném sportovci pojmenoval Pivovar Litovel jedno ze svých piv?

  • a) Gustavu Frištenském
  • b) Lukáši Krpálkovi
  • c) Emilu Zápotockém

Správné odpovědi zasílejte do 28. srpna na soutez@npmedia.cz s heslem LITOVEL. Pro pět výherců máme nachystané balíčky piva Litovel (2 ks Litovel Černý Citron alko, 12 ks Litovel Černý Citron nealko + dárkové předměty). Výherci budou kontaktování e-mailem. Soutěž se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.