Vyhrajte jednu z praktických skleněných lahví Lifefactory

Ke čtyřem stávajícím uzávěrům pro dospělé – brčko, flip, klasický šroubovací a na horké nápoje – přibyl nyní uzávěr, kterým výborně protečou i středně husté nápoje, jako jsou například banánový nebo hruškový džus. Láhev lze otevřít jednou rukou a lze ji nosit volně v tašce. Velmi snadno se čistí. Srovnání s ostatními uzávěry najdete na stránkách Pijemezeskla.cz.

Nový je i design silikonového obalu. Místo koleček si návrháři vybrali trojúhelníky a u dalších lahví vsadili na hravé ombre a splash efekty, které vyniknou, když láhev naplníte barevnými nápoji.

Pro děti připravili v Lifefactory nové barvy silikonových obalů. Jejich maminky mohou vybírat například mezi banánovou, levandulovou, mangovou nebo několika odstíny modré – blankytnou, oceánovou, borůvkovou a nebeskou. Další odstíny najdete na Pijemezeskla.cz.

O nádobí Lifefactory

Láhve, dózy, sklenice a hrnky Lifefactory jsou vyrobeny ze skla, které nepřijímá pachy ani chutě, je ekologické a snadno se udržuje. Mají plastové víčko a silikonový obal, aby se lépe držely a neklouzaly. Díky němu jsou také odolnější při nárazech. Použité plasty neobsahují tolik diskutované a zdraví neprospěšné propyleny BPA a BPS v žádném množství. Láhve můžete bez problémů sterilizovat tříminutovým varem. Obal není třeba sundávat. Nechat ho na láhvi je možné i při mytí v myčce. Více se dozvíte na www.pijemezes­kla.cz nebo na www.mamaja.cz.

Soutěžní otázka

Kolik typů uzávěrů k lahvím Lifefactory je v současné době k dostání?

A. 25 typů

B. 1 typ

C. 5 typů

Správnou odpověď zasílejte na soutez@npmedia.cz s označením Lifefactory do 5. 5. 2017. Tři výherci získají skleněnou lahev Lifefactory.