Zahřejte se designovými doplňky ze Skandinávie

„Unisex“ a nadčasové šály z Dánska

Luxusní maxi šály dánské značky Elvang se od ostatních odlišují především svou kvalitou a rozměry. Šály jsou vyrobeny z několika druhu vln, a ač z dětství má mnoho z nás zafixováno, že vlna nepříjemně škrábe, vězte že s merino vlnou, ovčí vlnou i s alpaka vlnou, vás podrážděná pokožka rozhodně nečeká. Všechny tyto typy vlny jsou jemné, prodyšné a výborně hřejivé. Tou nejměkčí z nich je 100% baby alpaka vlna, která je srovnatelná s pravým kašmírem. Z vlny je vyrobená například tenká šála Traveller.

Díky svým rozměrům si nejen šálu Copanhagen snadno uvážete kolem krku i přehodíte přes sebe jako pléd. Šály od Elvang jsou vysoce kvalitním kouskem, který vydrží každodenní užívání, a zároveň krásným a designovým doplňkem.

V prodejně Get Inspired, kde se specializují na skandinávský design, můžete vybírat z jednobarevných, jako je například luxusní šála Helsinki, i z kostkovaných šál inspirovaných Skandinávií. Na první pohled vzor pánské šály jistě ocení i dámy a naopak. Řada z nich je totiž takzvaně „unisex“ vhodná pro muže i ženy. Přesvědčte se sami, že vlněné šály a plédy Elvang jsou nadčasovými kousky, které se ve vašem šatníku rozhodně neztratí.

Ponožky, které vás nebudou nudit

Pro někoho jsou ponožky obyčejným kouskem oblečení, pro jiného zas osobitým doplňkem, na který nedá dopustit. Stejně jako šálou či plédem můžete ponožkami doladit svůj outfit k dokonalosti a především se vymanit z nudy a šedi.

Nuda a šeď vás rozhodně nečeká s ponožkami od švédské značky Cai. Všechny jsou stylové, příjemné a vyrobené z kvalitního materiálu. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitní merino vlny s přídavkem akrylu pro zpevnění vlny a prodloužení životnosti ponožek. Právě díky podílu merino vlny se v nich nikdy nepotí noha, naopak krásně hřejí. 

V nabídce Get Inspired jsou ponožky v módních barvách. Vybírat můžete z oranžové, fialové a trendy modré. Pro zastánce klasiky a příznivce komfortu doporučujeme klasiku v podobě černé, modré nebo šedé s barevnou špičkou a patou. Pro odvážlivce nechybí ani sexy proužky. Sportovní nadšenci a věčně zmrzlé dámy jistě ocení podkolenky. Vybírat můžete z jednoduchých sportovních motivů i pestrobarevných kombinací.

Ponožky ze švédské dílny Cai ve spolupráci s designéry Bengt & Lotta přináší také tradiční severské motivy, kterými jsou vtipné a originální. Candy vzor se stal již dokonce i oblíbenou pánskou klasikou. I větší velikosti jsou proto dostupné v černošedé, tmavě modré, červené, oranžové i vícebarevné verzi. Švédové myslí na komfort celé rodiny a nově proto najdete Candy design i na těch úplně nejmenších velikostech ponožek pro děti a miminka.

Šály i ponožky najdete na www.get-inspired.eu.