Zpěvačka Kristýna Peláková natočila spot pro Dermacol

„Spot v režii známého kameramana a režiséra F. A. Brabce představuje 3 kroky ke kráse, spočívající v nanesení podkladové báze Satin Base, celodenního make-upu 24H Control a fixačního pudru. Takové nalíčení vypadá vždy skvěle a vydrží od rána do večera,“ uvádí Věra Komárová, ředitelka strategie společnosti Dermacol. Značka je dnes na trhu tuzemskou jedničkou v oblasti dekorativní kosmetiky, ale i pečující produkty. Každá čtvrtá žena, která si v České republice koupí make-up pravděpodobně sáhne po této značce.

Hlavní roli v reklamě hraje i make-up

Nová reklama na celodenní make-up v třiceti vteřinách zachycuje jeden zpěvaččin den: od ranního nalíčení přes fotografování v atelieru, nahrávání ve studiu až po večerní koncert. Hlavní roli v něm hraje make-up a funkční líčidlo, které je odolné proti otěru. Bělostná sluchátka v nahrávacím studiu i duhový jednorožec, který Kristína ve spotu dostane jako dárek od fanoušků, tak zůstávají stále čisté.

„Nejdůležitější částí líčení je má dobře hydratovaná a vyživená pleť, to je základ. Když se o ni starám, líčení pak vynikne ještě lépe. Líčím se velmi ráda a většinou jednoduše, kdy nezapomínám zvýraznit tmavším odstínem pudru své kontury. Nesmí chybět řasenka a hydratační rtěnka nebo lesk na rty,“ říká zpěvačka Kristína.

Nový hit od zpěvačky

V České republice známá například z komedie Život je život. V nejnavštěvo­vanějším českém filmu roku 2015 si zahrála po boku Ondřeje Vetchého a k snímku nazpívala i ústřední píseň. V rádiích zazní brzy i její nový duet s českým hercem a zpěvákem Davidem Gránským.