Rodina

Poradna: Poprvé pod stan s malými dětmi

Poradna: Poprvé pod stan s malými dětmi

Cestování s malými dětmi do zahraničí nebývá nejpohodlnější. Jak děti, tak jejich rodiče si společné volné dny mnohdy mnohem více užijí na dovolené v Čechách – naše krajina nabízí spoustu dostupných krásných míst na výlety. A navíc taková pohodová dovolená pod stanem v českém kempu s opékáním buřtů, jezděním na lodičce… celý článek »

4 časté zdravotní potíže, které mohou ohrozit vašeho psa

4 časté zdravotní potíže, které mohou ohrozit vašeho psa

O zdraví svých zvířecích miláčků musíme důsledně pečovat. Mohou je ohrožovat nemoci či zdravotní potíže, které jsou nejen nepříjemné, ale často i životu nebezpečné, jako je například torze žaludku. Pečujte o zdraví svého psa, pozorujte jakékoliv nezvyklé chování a dbejte na kvalitní výživu, která je klíčem k pevnému zdraví… celý článek »

S novým interaktivním portálem najdete rychle akce, výlety, dovolenou i ubytování

S novým interaktivním portálem najdete rychle akce…

Pro dobrodruhy i rodiny s dětmi je tu nový interaktivní portál, se kterým si během chvilky naplánujete cesty svých snů, a to po České i Slovenské republice, Evropě a již brzy i po celém světě. Unikátní projekt nabízí sestavené výlety s trasou i komplexní nabídku tipů na zajímavá a praktická místa, restaurace, ubytování… celý článek »

Akční léto v alpském středisku Leogang pro sportovce, rodiny i romantiky

Akční léto v alpském středisku Leogang pro sportovce…

Skutečnou nirvánu tady zažijí divocí bikeři milující alpské traily i pohodoví cyklisté. Cestičky mezi barevnými loukami nadchnou turisty i ty, kdo podlehli běhání v přírodě. Na své si tady ovšem přijdou i horolezci nebo vyznavači jógy pod širým nebem. Na rodiny s dětmi tu čekají pohodové procházky, lanovky a unikátní vodní… celý článek »

Tip na dovolenou v Česku: 10x Valašsko pro rodiny s dětmi

Tip na dovolenou v Česku: 10x Valašsko pro rodiny s dětmi

Zvlněné kopce a pasoucí se ovečky už dnes dětem mnohdy ke spokojenosti na výletě nestačí. Ve Velkých Karlovicích na Valašsku proto vymýšlejí aktivity v přírodě, na nichž se děti pobaví a také mnohému naučí. Vydat se můžete na Kulíškovu stezku, hledat poklad na Galiku, vyzkoušet golf pro rodiny, a když vám počasí nebude přát… celý článek »

Kam na letní dovolenou za sluníčkem, teplem a koupáním? Zkuste nedaleký Hévíz

Kam na letní dovolenou za sluníčkem, teplem a koupáním…

Řešíte, kam letos vyrazíte s rodinou v létě na dovolenou? Hledáte bezpečné místo vhodné k relaxaci, koupání, ale i k cyklo výletům a turistice? Maďarské lázeňské městečko Hévíz je jedinečné především díky unikátnímu největšímu biologicky aktivnímu termálnímu jezeru světa vhodnému k celoročnímu koupání. celý článek »

Partneři rubriky Rodina
Zajímavé odkazy