Milióny oblečení končí každoročně na skládce. Pomozme to zastavit

Od roku 2000 se spotřeba oděvů zdvojnásobila. Nové oblečení totiž nikdy nebylo tak dostupné.

Nicméně, zákazníci si dnes oblečení nechávají pouze poloviční dobu, oproti dřívějšku. 20 % z něj se likviduje, protože je poškozené, znečištěné nebo opotřebované.

Pokud prodloužíme život jen jedné z pěti věcí v evropských šatnících o pouhých 10 %, zachráníme 6,4 miliónů tun oblečení ze skládek.

Vylepšené čištění udržuje oblečení jako nové– dokonce i při nízkých teplotách

Špína přitahuje další nečistoty. To je hlavním důvodem opotřebovaného a zničeného oblečení. Naše šaty se časem kvůli směsici viditelných i neviditelných skvrn stávají mdlé a zašedlé. Průměrný člověk denně vyprodukuje 20 g tělesné špíny a 1 litr potu a to vše končí na oblečení.

Když nečistoty neodstraníme správně, vlákna tkaniny na mikroskopické úrovni zůstanou lepkavá a skvrny viditelné. V průběhu času celý mechanismus funguje jako lepidlo, které stále zviditelňuje skvrny.

K odstranění těchto nečistot hned při prvním praní je zapotřebí účinného pracího prostředku. Proto byly vytvořeny kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi s rychle se rozpouštějící tenkou vrstvou, která uvolňuje čistící aktivní látky od začátku praní i v průběhu celého pracího cyklu, a navíc funguje i při nižších pracích teplotách.

Jak to funguje

Ariel Allin1 Ultra-Oxi byly speciálně vytvořeny pro snadné použití a k perfektním výsledkům bez kompromisů.

  • Jedna kapsle splní svou úlohu: Profesionálně vytvořené kapsle zajistí, že nemusíte používat žádné další prací prostředky, čímž docílíte efektivnějšího praní. Látky se z kapslí uvolňují ve správný čas a díky tomu se vypořádají se všemi nečistotami – těmi viditelným i neviditelnými. Dochází tak k optimalizaci praní a zároveň k dosažení ještě vyšší úrovně mimořádné čistoty.
  • Lehké a snadné skladování: Kompaktní balení Ariel Allin1 Ultra-Oxi je oproti jiným produktům lehké, snadno přenositelné i skladovatelné. To vám usnadní nákup i následnou manipulaci s ním.
  • Jednoduché použití bez odměřování: Díky předem nadávkovanému balení vám odpadnou starosti s rozléváním a dávkováním těžkých prášků a pracích gelů. Věřte tomu – jedna tableta obsahuje přesně takové množství, aby se vaše prádlo dokonale vyčistilo.
  • Lepší pro životní prostředí: Kapsle Allin1 fungují i při praní na nízkou teplotu a ušetří vám tak peníze za účty za energie, aniž by to jakoukoliv ovlivnilo výsledky praní a odstraňování nečistot.

NOVÉ! Kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS

Zlepšete praní a uvidíte rozdíl. Díky zdokonalené čistící síle se zabudovanými látkami na předčištění, Ultra-Oxi technologie odstraňuje i ty nejnáročnější skvrny. Jedná se prací princip ‚vše v jednom‘ s čistícím prostředkem, odstraňovačem skvrn, ochranou barev a zabudovaným předčištěním pro úplně novou úroveň boje se skvrnami. 

Speciální film umožňuje vícekomorové technologii rozpouštět se v horké i studené vodě, zatímco rychle pracující Smart Suds se zaměřuje na náročné skvrny a funguje jak v parních, tak ve standardních pračkách.

Jak používat kapsle Ariel?

  1. Umístěte kapsli na dno bubnu pračky a poté na ni vložte špinavé prádlo
  2. Přidejte aviváž posilující tkaninu
  3. Nezapomeňte, že nesmíte pračku přetížit!
  4. Nastavte na jakoukoliv teplotu a výkon