Novinky pro klidnější rodinné cestování s dětmi

Tyto novinky právě představila značka Fieldmann, která nabízí bohatý sortiment autopříslušenství. Více na www.fieldmann.cz.

Zrcátko Fieldmann FDAP 60101 pro dokonalý přehled o dětech na zadních sedadlech

Z hlediska bezpečnosti při cestování s dítětem je klíčové soustředění. Ve chvíli, kdy se řidič kvůli kontrole situace na zadních sedadlech otočí, přestává vnímat provoz. Pokud je navíc autosedačka na zadních sedadlech uchycená proti směru jízdy, ani otáčení přehled nezajistí. Pomocníkem v této situaci je nové zrcátko Fieldmann FDAP 60101, které poskytne dokonalý přehled o situaci ve voze. Díky větším rozměrům (25×8 cm) a konvexnímu, tedy vypouklému tvaru, zachytí vše, co je potřeba. Dítě v zrcátku může navíc pozorovat sebe i cestující na předních sedadlech. Instalace je snadná, zrcadlo drží díky pružným popruhům pevně, třeba na opěrce hlavy sedadla, ale i jinde. Doporučená akční maloobchodní cena zrcátka Fieldmann FDAP 60101 je 299 Kč.

Pracovní koutek v autě nabídne organizér Fieldmann FDAP 60401

Na cesty je potřeba spousta věcí, které chceme mít po ruce, ale, nenalézaje pro ně vhodné místo, často končí na sedačce a pak na zemi. Všechny tyto drobnosti pojme praktický organizér do automobilu Fieldmann FDAP 60401. Kapsy a přihrádky zpřehlední interiér vozu, vejde se sem spousta drobností, jako jsou kapesníčky, vlhčené ubrousky, zápisník a tužka, nebo třeba deštník. Děti si sem uloží například omalovánky, blok a pastelky. Vyklopením stolečku, který je součástí organizéru, vznikne malý pracovní či hrací koutek. Pokud ve voze cestuje dětí více, zabráníte hašteření, co komu patří, pořízením dvou organizérů. Každý si k sobě uloží své hračky a drobnosti. Organizér je vhodný pro většinu sedadel, instaluje se rychle pomocí bodového upnutí. Doporučená akční maloobchodní cena organizéru Fieldmann FDAP 60401 je 399 Kč.

Podložka FDAP 60201 chrání sedačky před otlaky i znečištěním

Pod dětskou autosedačkou a v její těsné blízkosti se nečistoty doslova koncentrují, ať už jsou to drobečky nebo vylité pití. Nová podložka pod dětskou autosedačku Fieldmann FDAP 60201 ochrání sedadla před zašpiněním, ale také otlaky, které na nich dětské autosedačky zanechávají. Autosedačky potažené kůží si díky podložce zachovají svůj luxusní vzhled, protože zabrání poškrábání. Omyvatelná podložka z pevného materiálu Fieldmann FDAP 60201 je tvarově uzpůsobena autosedačkám, její součástí je také organizér se 3 kapsami v přední části. Doporučená akční maloobchodní cena podložky pod dětskou autosedačku Fieldmann FDAP 60201 je 249 Kč.