S Pribináčkem je radost si hrát, a to nejen v kuchyni…

Pribináček pro děti i dospělé

Věrnost k tradici lahodného Pribináčka v našich srdcích zůstává od dětství. S jeho chutí se nám pojí nezapomenutelné chvíle, které nyní můžeme prožívat i se svými dětmi. Dopřejte svým aktivním dětem chutnou odměnu za radost, kterou nám přinášejí a připravte si společně s nimi svačinky, které vás budou bavit.

Pribináček je vhodný pro všechny aktivní děti a mlsné rodiče, kteří si chtějí dopřát jemnou a lahodnou chuť, kterou v sobě skrývá. Pribináček nabízí spoustu variant, z nichž si vyberou malí i velcí. Je na Vás, jestli dáte přednost tradičním chutím, anebo sáhnete po specialitách, jako jsou Pribináček Piškotík anebo Pribináček Tyčinka. S příchutěmi vanilka, čokoláda, kokos a smetana si můžete připravit chutné svačiny a dezerty, které vás budou bavit nejen jíst, ale i připravovat spolu s vašimi dětmi. Každý malý kuchtík si tak může s hrdostí vychutnat hravé dobroty, které zvládne připravit jen s malou pomocí dospělých. Přibalte si svačinky na výlet či na hřiště, kde se budou hodit pro doplnění energie. Odměnou po dlouhé vycházce, jízdě na kole či sportovním výkonu může být kelímek Pribináčka spolu s ovocem a cereáliemi.

Palačinky s Pribináčkem a ovocem

4 porce čas přípravy: 30 minut + 60 minut na odpočinutí těsta

Ingredience: 500 ml mléka 4 vejce 1 lžíce vanilkového cukru špetka soli 130 g polohrubé mouky olej na smažení Pribináček na potření čerstvé ovoce na ozdobu – jahody, maliny, borůvky

Postup: Mléko smíchejte s vejci, cukrem a solí. Postupně vmíchejte mouku. Hotové těsto nechte hodinu odpočinout v chladu. Poté rozehřejte olej na pánvi a palačinky smažte z obou stran dozlatova. Vychladlé palačinky potřete Pribináčkem, zarolujte a podávejte ozdobené ovocem.

Ovocný dezert s Pribináčkem

4 porce čas na přípravu: 10 minut

Ingredience: asi 16 cukrářských piškotů Pribináček čerstvé ovoce – maliny, borůvky, jahody

Postup: Část piškotů rozdělte na dno skleniček. Navrch dejte Pribináčka, ovoce a zasypte zbývajícími, lehce rozdrcenými piškoty a můžete podávat.

Užijte si léto s Pribináčkem – Nanuky s Pribináčkem a ovocem

6 porcí čas na přípravu: 20 minut + mražení (minimálně 6 hodin)

Ingredience: 1 velký kokosový Pribináček 200 ml smetany ke šlehání 1 vanilkový cukr 2 lžíce třtinového cukru nebo medu ovoce – mango, jahody ** Postup:** V robotu utřete Pribináček se smetanou a cukry. Nakrájejte ovoce, vyskládejte na dno formiček na zmrzlinu, část vmíchejte do krému.

Rozlijte do formiček a dejte zmrazit.