Soutěžte o Milju – dárek, který dojme

Co v knize najdete?

Obě knihy vás provedou vaším vztahem prostřednictvím otázek, u kterých se můžete zamyslet a zavzpomínat.

V pěti kapitolkách tak můžete sepsat vše od počátku vašeho vztahu přes přítomnost až po plány do budoucna. Můžete zde zaznamenat konkrétní události a chvíle, kdy vám s tím druhým bylo dobře. Co vše jste společně prožili, proč se máte rádi. A také jaká jsou vaše společná přání a za jste druhému vděční.

Z čeho se kniha skládá?

Knihy Milju jsou navržené tak, aby mohl každý popsat celou stranu, ale aby i jednoslovná odpověď vypadala hezky. Vyplňování knihy se tedy může pohybovat od 15 minut do cca 2 hodin. Můžete do ní nalepit fotku, nakreslit obrázek nebo přidat lístky do divadla. Každý si ji může vyplnit podle sebe tak, aby vyjadřovala osobitý příběh daného vztahu.

Kniha Milju obsahuje:

  • 5 kapitol
  • 32 stran kvalitního křídového papíru
  • 15 originálních ilustrací

Příběhy Milju

Ještě váháte, zda knihu koupit? Přečtěte si recenze Lucie, která knihu darovala svému partnerovi:

“ Z knihy jsem byla nadšená, přítel není žádnej romantik, tak jsem do poslední chvíle přemýšlela, jestli mu to vůbec mám dát, ale nakonec jsem mu to dala a nevěřila jsem vlastním očím… po pár stránkách už brečel. Nikdy jsem ho takhle dojatého neviděla, takže kniha má 100% úspěch”.

Nebo maminky Aleny, která knihu dostala od dcery:

„Krásný, dojemný a vzpomínkový dáreček. Při čtení jsem se vrátila do toho nejkrásnějšího období svého života, kdy děti vyrůstaly, měli jsme krásná baseťácká štěňátka a byli jsme všichni pohromadě a starosti házeli za hlavu“.

O úspěších Milju

Všechno začlo úspěšnou kampaní na Hithitu, kde se podařilo vybrat dostatečnou částku, prodat téměř 300 knih a díky tomu vydělat na první tisk. Po ověření Milju konceptu vznikl jednoduchý web, kde se kniha dál s úspěchem prodávala. V květnu 2018 se Milju umístilo na 2. místě Olomouckého kraje v prestižní soutěži T-Mobile Rozjezdy.

Soutěžte i vy o odměny Milju

Soutěžní otázka:

Na Hithitu se Milju podařilo vybrat určitou částku. O jakou částku se jedná?

a) 35 000

b) 60 000

c) 85 000

Správnou odpověď najdete ZDE

Správnou odpověď pošlete do 3.12.2018 na adresu soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Milju. Tři z vás vyhrají odměny v hodnotě 1050 Kč: Kniha pro maminky, Kniha proč tě mi miluju, Vouchery pro radost.