Soutěž o BioKap péči pro barvené vlasy

Italská značka BioKap vyrábí barvy na vlasy, a tak dobře ví, jak důležitá je pro zachování sytého a zářivého odstínu následná péče. Složení BioKap Nutricolor Obnovujícího šamponu proto vyladila barveným vlasům na míru. Zatímco esenciální oleje z eucalyptu a rozmarýnu příznivě působí na pokožku hlavy, výtažky z vrby pomáhají prodloužit žádanou barvu. O výživu a lesk se stará arganový olej, který pochází z ekologického zemědělství. Šampon je určen pro každodenní péči o vlasy, které jemně čistí.

Skvěle ho doplňuje BioKap Nutricolor Kondicionér na barvené vlasy, který se postará o hebkost a objem. Také jeho prostřednictvím budou vaše vlasy hýčkat přírodní rostlinné látky. Necháte-li ho působit déle než doporučované dvě minuty, působí jako maska, kterou si jednou za čas barvené vlasy zaslouží. Přípravky neobsahují SLS, SLES, parabeny ani silikony, a tak si můžete být jisti, že jsou vaše vlasy v dobrých rukou.

Chcete-li se do soutěže o přípravky BioKap pro péči o barvené vlasy zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku:

Obnovující šampon BioKap Nutricolor je na www.liftea.cz k dostání v balení:

  1. 150 ml,
  2. 200 ml,
  3. 300 ml.

Správnou odpověď a podrobnější informace o přípravku najdete ZDE.

Šampon, kondicionér, ale i další produkty značky BioKap, tedy barvy na vlasy a spreje na odrosty, pořídíte na e-shopu www.liftea.cz.

Vaše správné odpovědi zasílejte prosím na soutez@npmedia.cz do 7. 10. 2020. Výherci budou kontaktováni e-mailem.