Zdraví

Soutěžte o novinku přispívající ke kráse vaší pleti

Soutěžte o novinku přispívající ke kráse vaší pleti

Toužíte po mladistvém vzhledu a krásné pleti? Pak neváhejte a zapojte se do naší soutěže o nový doplněk stravy značky Liftea, který vyživuje vaši pokožku zevnitř a představuje tak unikátní přístup v péči o vaši krásu. V praktické formě tobolek dopřejete díky novince Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ svému tělu vysokou dávku… celý článek »

Soutěž o doplňky stravy, které potěší vaše tělo

Soutěž o doplňky stravy, které potěší vaše tělo

Podzimní únava je už zažitý pojem a mnozí z nás si tak zkrátka zvykli na to, že na podzim nesršíme energií a raději bychom se spolu s některými zvířaty chystali na zimní spánek. Nám ale přijde škoda neužít si naplno období krásně zbarveného listí a sluníčka prodírajícího se přes podzimní mraky. Proto jsme pro vás připravili… celý článek »

Mýty a pravdy o atopii

Mýty a pravdy o atopii

Nejčastějším mýtem, který koluje v povědomí populace je, že dehydratovaná pokožka je totéž co suchá. Jde však o dva rozdílné pojmy. Každý z nás může mít příležitostně dehydratovanou pokožku, dokonce, i když má mastnou pleť. Je to způsobeno nedostatkem vody. To lze jednoduše vyřešit přísunem dostatečného množství vody… celý článek »

Vydejte se do Rakouska za očistnou Pancha-karmou

Vydejte se do Rakouska za očistnou Pancha-karmou

Ajurvéda je jeden z nejstarších léčebných systémů, který si i v Evropě získává čím dál více příznivců. A nemusíte za ním nutně jezdit do Indie, odkud pochází. V srdci Alp, nad romantickým údolím Thiersee, je jako perla skrytý léčebný resort, kde o vás budou pečovat ajurvédští lékaři, terapeuti, maséři a kuchaři, kteří se… celý článek »

Sušená výživa pro batolata z pohledu nežádoucích látek

Sušená výživa pro batolata z pohledu nežádoucích látek

Když má batole žízeň, může ji zahnat nápojem z prášku a teplé vody. Zatímco v prvním roce života je mateřské mléko nebo jeho náhrada nutností, od jednoho roku už se batole bez sušené mléčné alternativy může obejít. Instantní mléčnou výživu určenou pro děti starší jednoho roku podrobil spotřebitelský časopis dTest testování… celý článek »

Emocionální kolotoč

Emocionální kolotoč

Emoce, pocity, nálady – víme o nich tolik, a přesto tak málo. Dokážeme je docela dobře popsat, ale zatím se nám moc nedaří s nimi pracovat. A přitom práce s emocemi je jedním ze základních předpokladů vyrovnaného a zdravého života. celý článek »

Partneři rubriky Zdraví