Zdraví

Pokud ani po operaci zad necítíte úlevu od bolesti tak ještě není nic ztraceno

Pokud ani po operaci zad necítíte úlevu od bolesti tak ještě…

Jste po operaci nebo dokonce i několika operacích páteře, a přesto u vás stále přetrvává bolest zad? Nevěšte hlavu, řešení může poskytnout unikátní miniinvazivní výkon, který za pomoci speciální endoskopické kamery přesně odhalí zdroj bolesti a následně umožní šetrnou a rychlou léčbu. Seznamte se s metodou epiduroskopie… celý článek »

Děti také potřebují sluneční brýle. Jak vybrat ty správné?

Děti také potřebují sluneční brýle. Jak vybrat ty správné?

Během letních měsíců si většina dospělých chrání zrak před slunečními paprsky slunečními brýlemi. Na děti se ale často zapomíná. Dětský zrak je přitom k poškození slunečním zářením náchylnější než ten dospělý. Výběr dětských slunečních brýlí by rodiče rozhodně neměli podceňovat. celý článek »

Alpa Francovka slaví 105 let

Alpa Francovka slaví 105 let

Ročně naplní 5 milionů kusů lahviček a má ji doma každý dospělý Čech. Symbolizuje ji žlutá hvězda a typická lahvička se sytě modrou etiketou jako symbol čistoty a důvěry. Alpa Francovka je lihový bylinný roztok s éterickými oleji a mentolem. 105 let stará receptura vychází z kompozice 14 léčivých bylin a dává Alpě Francovce… celý článek »

Soutěžte s námi a podpořte v létě své zažívání

Soutěžte s námi a podpořte v létě své zažívání

Léto je plné krásných zážitků, a to i gastronomických. Po práci si s chutí posedíme s přáteli třeba u grilu. Na cestách za mořem a exotikou pak stále častěji ochutnáváme tamní speciality. Zatímco my si léto vychutnáváme plnými doušky, pro naše zažívání mohou naše letní experimenty představovat zátěž. Doplněk stravy… celý článek »

Soutěžte s námi o balíček kvalitní dětské kosmetiky Tidoo v hodnotě 550 Kč

Soutěžte s námi o balíček kvalitní dětské kosmetiky Tidoo…

Chcete mít jistotu, že při péči o své děťátko používáte kvalitní BIO kosmetiku s obsahem přírodních ingrediencí? Pak vyzkoušejte novinku na našem trhu, kterou je francouzská značka Tidoo. Založili ji ekologicky smýšlející tatínkové malých dětí, kteří chtěli (nejen) pro své potomky to nejlepší. Značka nabízí široký sortiment… celý článek »

Používáte správně opalovací přípravky?

Používáte správně opalovací přípravky?

Cílem opalovacích přípravků je poskytnout ochranu před ultrafialovými složkami slunečního záření, které mají negativní účinky na lidský organizmus. Aby fungovaly tak, jak mají, je důležité znát pravidla správného výběru a aplikace. celý článek »

Vyzkoušejte Energit po řidiče

Vyzkoušejte Energit po řidiče

Nový Energit pro řidiče doplní energii a sníží únavu za volantem. Nyní startuje v nové edici a s novou energií. Dobíjí ji okamžitě a žádného řidiče nenechá ve štychu. Energit je ostřílený matador a spolehlivý parťák za volantem. Díky novému složení, obohacenému o kofein, vám umožní zvýšit výkon a usnadní cestu k cíli. celý článek »

Pneumokok může malým dětem způsobit nepříjemná i nebezpečná onemocnění.

Pneumokok může malým dětem způsobit nepříjemná…

Pneumokoky jsou bakterie, které způsobují široké spektrum onemocnění. Nejvíce ohrožují jedince s oslabenou imunitou a také malé děti do pěti let věku. Mezi méně závažná, ale častější onemocnění způsobená pneumokoky patří záněty dutin, záněty průdušek a záněty středního ucha. Právě akutní zánět středního ucha je jedním… celý článek »

Partneři rubriky Zdraví
Zajímavé odkazy