Zdraví

Astma postihuje až 15 % dětí

Astma postihuje až 15 % dětí

Astma patří k jednomu z nejrozšířenějších onemocnění u nás i ve světě. Jen v ČR se astma vyskytuje asi u 8% obyvatelstva a nejohroženější skupinou jsou děti, u kterých je výskyt astmatu velmi vysoký. Postihuje totiž 12 – 15%, což není malé číslo. Výskyt astmatu, především pak u dětí celosvětově stoupá. celý článek »

Za lenivost draze platíme – nemocemi, které by nás nikdy nemusely potkat

Za lenivost draze platíme – nemocemi, které by nás nikdy…

Pravidelný a dostatečný pohyb je spolu se správnou výživou základní věci, která ovlivňuje vše, co se děje v našem těle. Jenže my jsme za posledních dvacet let hodně zlenivěli. A následky si teď vybíráme v podobě nemocí, které by se nám mohly snadno vyhnout, kdybychom se více hýbali. Přinášíme rady odborníků pro ty, kteří… celý článek »

5 tipů, jak na rybí olej a imunitu dětí

5 tipů, jak na rybí olej a imunitu dětí

Dětský organismus se proti nemocem neumí bránit tak účinně, jako ten dospělý. Když se děti vrací po prázdninách do škol a školek, většinou je brzy skolí nějaká nepříjemná viróza. Řešením není ústup, ale útok. Posilte jejich imunitu. Děti pravidelně užívající vitamin D méně často podléhají nemocem, jako je chřipka či… celý článek »

Kozí mléko pro duševní vývoj dětí?

Kozí mléko pro duševní vývoj dětí?

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je každé dítě jiné? Jak a kdy se u něj vyvíjí mozek, schopnost učení, paměť, soustředění? Jak to, že některé dítě je divoké a jiné klidné? Existuje nějaká možnost, jak své dítě podpořit? A proč zrovna moje dítě trpí ADHD? To jsou otázky, které si klademe v souvislosti s rozvojem dětské… celý článek »

Soutěžte o novinku přispívající ke kráse vaší pleti

Soutěžte o novinku přispívající ke kráse vaší pleti

Toužíte po mladistvém vzhledu a krásné pleti? Pak neváhejte a zapojte se do naší soutěže o nový doplněk stravy značky Liftea, který vyživuje vaši pokožku zevnitř a představuje tak unikátní přístup v péči o vaši krásu. V praktické formě tobolek dopřejete díky novince Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+ svému tělu vysokou dávku… celý článek »

Soutěž o doplňky stravy, které potěší vaše tělo

Soutěž o doplňky stravy, které potěší vaše tělo

Podzimní únava je už zažitý pojem a mnozí z nás si tak zkrátka zvykli na to, že na podzim nesršíme energií a raději bychom se spolu s některými zvířaty chystali na zimní spánek. Nám ale přijde škoda neužít si naplno období krásně zbarveného listí a sluníčka prodírajícího se přes podzimní mraky. Proto jsme pro vás připravili… celý článek »

Mýty a pravdy o atopii

Mýty a pravdy o atopii

Nejčastějším mýtem, který koluje v povědomí populace je, že dehydratovaná pokožka je totéž co suchá. Jde však o dva rozdílné pojmy. Každý z nás může mít příležitostně dehydratovanou pokožku, dokonce, i když má mastnou pleť. Je to způsobeno nedostatkem vody. To lze jednoduše vyřešit přísunem dostatečného množství vody… celý článek »

Partneři rubriky Zdraví
Zajímavé odkazy