Bylinkami proti kašli a nachlazení

MaxiVita Herbal Bylinný sirup na posílení imunity

s výtažky z echinacey, plicníku a vitamíny. Obsažené bylinné extrakty z bylin pozitivně přispívají ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. Podporují přirozenou obranyschopnosti organismu, aby nedošlo k jeho oslavení. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitaminy C, E a vitaminy skupiny B. Jsou důležité pro udržení dobré kondice. Sirup obsahuje celkem 10 vitaminů a bylinných extraktů. Doporučuje se také k výplachům úst. K dostání v marketech a drogeriích nebo na nasevitaminy.cz. 200 ml za 65 Kč.

MaxiVita Herbal bylinný průduškový sirup

obsahuje  výtažky z jitrocele, mateřídoušky, echinacey a s vitaminem C. Přírodní extrakty pomáhají zmírnit průběh nachlazení, příznivě působí na dýchací cesty a napomáhají při rekonvalescenci. Chrání sliznici, snižují její dráždivost a ulehčují vykašlávání. Sirup je vhodné užívat při zánětech horních cest dýchacích, virózách, kašli a nachlazení. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitamin C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a tím i celkovou obranyschopnost organizmu. K dostání v marketech a drogeriích nebo na nasevitaminy.cz. 200 ml za 65 Kč.

MaxiVita Herbal Bylinný sirup Na Kašel

obsahuje  výtažky z lipového květu, divizny a vitamín C. Bylinky lípa a divizna pomáhají při léčbě kašle, rýmy a chřipky. Příznivě působí na horní cesty dýchací, utiší chrapot i škrábání v krku. Sirup je obohacený o vitamín C pro zvýšení obranyschopnosti organismu. Balení 200 ml za 65 Kč. Doporučené dávkování: děti od 3 do 12 let 1× denně 10 ml (polévková lžíce), dospělí 1–2× denně 10 ml. Před upotřebením protřepat. Případný zákal je způsoben obsahem přírodních látek a není na závadu. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejlépe do 2 měsíců. K dostání v marketech a drogeriích nebo na nasevitaminy.cz. 200 ml za 65 Kč.

Varianta pro děti

Pro děti Bylinný sirup KAŠLÍK pro snadnější odkašlávání s obsahem jitrocele, mateřídoušky a vitamínu C. Obsažené bylinné extrakty příznivě ovlivňují uvolňování hlenu tvořeného v dýchacích cestách a usnadňují odkašlávání. Zklidňují podrážděnou sliznici dýchacích cest a zmírňují tak dráždění ke kašli. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitamin C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a tím i celkovou obranyschopnost organizmu. Pro děti už od jednoho roku. K dostání v marketech a drogeriích nebo na nasevitaminy.cz. 200 ml za 65 Kč.

Pojďte s námi soutěžit

Máme pro vás připravené 3× balení dvou sirupů. Stačí pouze odpovědět na jednoduchou otázku.

Jak se jmenuje sirup určený dětem?

  1. kašlík
  2. kapesník
  3. kapradík

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@npmedia.cz s označením HERBAL do 18. prosince 2017. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

www.vitar.cz